کمیته رفاهی

جباری:برای رفع مصدومیتم به ایران و استقلال بازگشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 194 ] - شنبه, 13 آبان 1396
جباری:برای رفع مصدومیتم به ایران و استقلال بازگشتم

جباری:برای رفع مصدومیتم به ایران و استقلال بازگشتم     من شور و شوقم را برای کار در لیگ ستارگان از دست ندادم اما قراردادم به اتمام رسید و باشگاه هم ...

جباری:برای رفع مصدومیتم به ایران و استقلال بازگشتم

 

 

من شور و شوقم را برای کار در لیگ ستارگان از دست ندادم اما قراردادم به اتمام رسید و باشگاه هم با وجود مصدومیتم، دنبال تمدید قرارداد با من نبود.از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد نداشتم.به ایران رفتم که مشکل مصدومیتم را برطرف کنم

 

بازیکن ایرانی سابق الاهلی گفت:خواهان ترک فوتبال نیستم و شور و شوق را به حضور در لیگ قطر از دست نداده‌ام.الاهلی دنبال تمدید قرارداد باوجود مصدومیتم نبود. پس به کشورم بازگشتم تا آسیب‌دیدگی‌ام را برطرف کنم.
 
مجتبی جباری هافبک با تجربه کشورمان ۳ فصل از دوران فوتبالش را در تیم الاهلی  قطر سپری کرد. وی که امسال جزو بازیکنان تیم استقلال قرارگرفت، در مصاحبه‌ای با سایت الواقع کشور عربی به نکاتی اشاره داشته است.
 
Related image
 
بازیکن سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ الاهلی قطر اظهارداشت:ابتدا به دوستانم در دوحه سلام می‌کنم و از دیدار در اینجا خرسند هستم. حضورم در اینجا دلایلی داشت.از جمله شرکت در چند مراسم محلی به این دلیل که به هر حال ارتباطم را با اینجا حفظ کرده‌ام و دوستدار شهر دوحه هستم. ارتباطات نزدیکی هم با یکسری از دوستانم در اینجا دارم.به این خاطر علاقمند بودم به اینجا بیایم. بازی کردن را هم کنارنگذاشته‌ام.در شرایط کنونی بازیکن تیم استقلال در لیگ ایران هستم.در ۴ بازی اخیر برای تیم بازی کردم و به سطح خوبی رسیدم. به این موضوع که در پایان فصل دوران فوتبالم را خاتمه دهم، فکر نمی‌کنم.
 
وی در پاسخ به این سئوال که چرا الاهلی و لیگ قطر را با وجودی که می‌توانست به بازی ادامه دهد، ترک کرده‌،پاسخ داد:من شور و شوقم را برای کار در لیگ ستارگان از دست ندادم اما قراردادم به اتمام رسید و باشگاه هم با وجود مصدومیتم، دنبال تمدید قرارداد با من نبود.از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد نداشتم.به ایران رفتم که مشکل مصدومیتم را برطرف کنم.حالا هم بازیکن استقلال محسوب می‌شوم. با اولین بازی‌ها در لیگ،‌کارم را شروع نکردم.بلکه در بازی‌های اخیر بعد از رفع مصدومیتم حضور یافتم.
 
وی در مورد شرایط کنونی لیگ قطر نیز عنوان کرد:بله، من اخبار و اتفاقات این لیگ را دنبال می‌کنم و یکی از طرفداران خوب آن هستم و به خصوص از بازی‌های الاهلی شاد می‌شوم.تیم‌های ال‌دوحیل، الریان و السد شانس بیشتری برای کسب مقام قهرمانی نسبت به سایر تیم‌ها دارند.این ها تیم های هستند که پتانسیل بالایی دارند.در حالیکه تیم‌های دیگر با محدویت‌های مواجه شده‌اند.
 
بازیکن بازی‌ساز و باتجربه ایران در مورد مشکلات تیم الاهلی نیز چنین اظهارداشت:فکر می‌کنم الاهلی بازیکنان بومی دارد که در سطحی خوب هستند.اما مشکلش در ارتباط با بازیکنان حرفه‌ای است.چون این عده نمی‌توانند تیم را در سطحی خوب کامل کنند.
 
جباری در پاسخ به این سئوال که آیا زمانی که الاهلی به همکاری مشترک خاتمه داد، عصبانی و ناراحت شده، نیز جواب داد:در اصل احساس عصبانیت به من دست نداد.چون فوتبالیستی حرفه‌ای هستم و با کمال میل تصمیم را پذیرفتم.چنین چیزهای باعث ناراحتی فوتبالیست های حرفه‌ای نمی‌شود.عاقبت زمانی این تیم را باید ترک می‌کردم.همیشه خاطرات خوشی از این تیم و لیگ قطر در ذهنم باقی مانده است.خودم هوادار باشگاه هستم و برایش بازگشتی خوب را آرزو می‌کنم.
 
ستاره ایرانی در مورد دوستان صمیمی‌اش در تیم الاهلی نیز عنوان کرد:در واقع با همه افراد تیم ارتباطات قوی دارم.اما همیشه دلم برای بازیکنان الاهلی تنگ می‌شد.بازیکنانی مثل الیون، جان بنسون و سایر نفرات که دوران موفقیت‌آمیز و غم‌انگیزی در الاهلی داشتند.
 
در پایان این مصاحبه وی نظرش را در مورد بهترین بازیکن لیگ قطر چنین بیان کرد:به نظرم یوسف ال مساکنی بهترین فوتبالیست حرفه‌ای لیگ قطر است.چرا که بازیکنی قابل توجه با توانایی بزرگ است و می‌تواند برای تیمش هر لحظه نتیجه بگیرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول