کمیته رفاهی

چند فریم خاص از سید مهدی رحمتی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - جمعه, 5 آبان 1396
چند فریم خاص از سید مهدی رحمتی

چند فریم خاص از سید مهدی رحمتی     مهدی رحمتی در تمام طول مسابقه حاضر نشد که کوله روی دوش‌اش را از خودش جدا کند. نیمکت‌نشینی مهدی رحم...

چند فریم خاص از سید مهدی رحمتی

 

 

مهدی رحمتی در تمام طول مسابقه حاضر نشد که کوله روی دوش‌اش را از خودش جدا کند.

نیمکت‌نشینی مهدی رحمتی حالا تکراری‌ترین تصویر این فصل استقلال است. رحمتی بعد از بازی با پدیده که از ترکیب فیکس کنار رفت، هنوز نتوانسته جایگاه‌اش را پس بگیرد. شماره یک استقلال امیدوار بود با کنار رفتن منصوریان و حضور مربی خارجی، دوباره به ترکیب برگردد. ولی هم میک‌درموت و هم شفر علاقه‌ای به بازگشت این دروازه‌بان نشان ندادند. حتی پیش از شروع دربی هم شایعه شده بود که شفر قرار است جلوی پرسپولیس از مهدی رحمتی استفاده کند، ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد و کاپیتان استقلال همچنان فرصت حضور در مستطیل سبز را پیدا نکرده است. فعلا رحمتی نمی‌تواند پایش را از محوطه فنی جلوتر بگذارد، ولی همچنان سوژه عکاسان است و توجه لنزها را به خودش جلب می کند.

رحمتی در دربی هم سوژه بود. مهدی رحمتی با کوله‌ای که روی دوشش بود، ۹۰ دقیقه کامل کنار زمین حضور داشت. رحمتی در تمام بازی این کوله را داشت و حاضر نبود که آن را پایین بگذارد و تصویری خاص از یک نیمکت‌نشین را به نمایش گذاشت. در کوله رحمتی چه چیزی بود که آن‌را از خودش جدا نمی‌کرد؟ به نظر استوک هایش در این کوله بودند. رحمتی پیش‌تر با پوشاندن صورت‌اش هم سعی در مرموز نشان دادن خودش داشت. صورتی که می گفتند نیش پشه باعث زخم شدنش شده است. شاید هم سید می خواسته سرما نخورد و سینوزیت نگیرد. 

در هر حال هر چه بود او روی نیمکت نشسته بود و در دقایقی هم بلند شد و حتی به میک مک درموت هم مشاوره داد. او حتی با نشان دادن عدد ۱۰ از سجاد شهباززاده خواست تا برای تعویض به سمت نیمکت بیاید. سید مهدی رحمتی کلا در این روزهای گذشته سوژه زیاد دست رسانه ها داده است. 

عکسها از محمد کرمعلی/ سایت نود


کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

کیف مشکوک رحمتی

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول