کمیته رفاهی

افتضاح مدیریت تماشاچی در دربی تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 208 ] - جمعه, 5 آبان 1396
افتضاح مدیریت تماشاچی در دربی تهران

افتضاح مدیریت تماشاچی در دربی تهران     هواداران به دلیل ازدحام جمعیت برای ورود به بالای داربست‌ها رفتند و احتمال رخ دادن حادثه هم گزارش شده اس...

افتضاح مدیریت تماشاچی در دربی تهران

 

 

هواداران به دلیل ازدحام جمعیت برای ورود به بالای داربست‌ها رفتند و احتمال رخ دادن حادثه هم گزارش شده است. بسیاری از هواداران سردرگم هستند و برای تهیه بلیت که از دیشب گفته شده که تمام شده است، با مشکل مواجه شده اند

در فاصله چند ساعت تا آغاز دربی, روند ورود هواداران دو تیم به ورزشگاه آزادی به کندی انجام می‌شود و هواداران هم می‌توانند به صورت رایگان بازی را تماشا کنند.
 
در فاصله کمتر از 5 ساعت تا آغاز دربی هشتادو پنجم پایتخت درهای استادیوم آزادی زودتر از زمان اعلام شده و قبل از ساعت 11 به روی هواداران باز شد.ازدحام شدید هواداران پشت باجه‌های کنترل بلیت باعث شده روند ورود هواداران به کندی انجام شود و کنترل ورود تماشاگران تا حدی از دست ماموران نیروی انتظامی خارج شده است.
 
هواداران به دلیل ازدحام جمعیت برای ورود به بالای داربست‌ها رفتند و احتمال رخ دادن حادثه هم گزارش شده است. بسیاری از هواداران سردرگم هستند و برای تهیه بلیت که از دیشب گفته شده که تمام شده است، با مشکل مواجه شده اند. هواداران استقلال عمر خریبین بازیکن الهلال را تشوق می‌کردند. 
 
در این میان در تصمیمی عجیب از سوی برخی مسئولان نیروی انتظامی اعلام شد هوادارانی که بلیت ندارند برای جلوگیری از ازدحام بیشتر و رخ دادن اتفاق ناگوار و غیرقابل پیش بینی به طور رایگان وارد ورزشگاه شوند و از طبقه دوم بازی را تماشا کنند. 
فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ که حوالی ساعت 12 به آزادی رسید، در حین ورود به ورزشگاه با اعتراض شدید هواداران و بی‌نظمی‌های اداره ورزشگاه روبه‌رو شد. بازی ساعت 16:40 آغاز می‌شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول