کمیته رفاهی

پرسپولیس میهمان بادران در شهرقدس یا آزادی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - پنجشنبه, 4 آبان 1396
پرسپولیس میهمان بادران در شهرقدس یا آزادی

پرسپولیس میهمان بادران در شهرقدس یا آزادی       تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میهمان بادران تهران شد. مراسم قرعه‌کشی...

پرسپولیس میهمان بادران در شهرقدس یا آزادی

 

 

 

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میهمان بادران تهران شد.

مراسم قرعه‌کشی برای تعیین میزبانی یا میهمانی تیم فوتبال پرسپولیس و بادران در مرحله یک هشتم جام حذفی امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ و با حضور سعید فتاحی مسئول مسابقات،  فریبرز محمودزاده مسئول لیگ یک، امیرحسین روشنک مسئول جام حذفی محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس و ایزد سیف‌الله پور مدیر باشگاه بادران برگزار شد که در نهایت پرسپولیس به عنوان میهمان در بازی با بادران انتخاب شد.
 
این مسابقه در 19 آذرماه سال جاری و احتمالاً در یکی از ورزشگاه‌های آزادی یا شهر قدس برگزار می‌شود. با توجه به اینکه بادران میزبان مسابقه است انتخاب ورزشگاه برعهده باشگاه بادران خواهد بود.
 
سعید فتاحی در پایان این مراسم اعلام کرد:  دیدار معوقه پرسپولیس با نفت آبادان در لیگ برتر در صورتی که پرسپولیس در جام حذفی مقابل بادران شکست نخورد و در جام حذفی حضور داشته باشد، در تاریخ ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود اما اگر پرسپولیس مقابل بادران شکست بخورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شود بازی پرسپولیس و نفت آبادان در تاریخ ۲۸ آذرماه برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول