:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

غول آخر عربستان را هم شکست می دهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 123 ] - شنبه, 25 شهریور 1396
غول آخر عربستان را هم شکست می دهیم

غول آخر عربستان را هم شکست می‌دهیم     مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با الهلال به مراتب سخت‌تر از بازی با الأهلی است، اما نشان دادیم...

غول آخر عربستان را هم شکست می‌دهیم

 

 

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با الهلال به مراتب سخت‌تر از بازی با الأهلی است، اما نشان دادیم که پرسپولیس هستیم و از ولخرجی‌های آنها هیچ ترسی نداریم.

 

شایان مصلح درباره وضعیت خود و هم‌تیمی‌هایش در آستانه بازی با پیکان تهران با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تصمیم داریم در هر رقابتی که شرکت می‌کنیم برنده باشیم و فرقی نمی‌کند این بازی در چارچوب لیگ برتر باشد یا لیگ قهرمانان آسیا که همه تیم‌ها در بهترین شرایط ممکن هستند.

الأهلی به مدیریت تیمی‌مان باخت 
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی سه بر یک این تیم مقابل الأهلی عربستان و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: فکر می‌کنم یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی بود که تا الان انجام داده بودم. آنها تیم فوق‌العاده قدرتمندی بودند. شاید بودجه آنها بیشتر از صد برابر بودجه باشگاه پرسپولیس باشد. امکانات و شرایطی که آنها دارند، قابل مقایسه با پرسپولیس نیست. ما در این بازی، نان تمرکز تیمی و مدیریتی که باید در طول ۹۰ دقیقه انجام می‌دادیم را خوردیم. اگر غیر از این بود شک نکنید بازنده می‌شدیم و نمی‌توانستیم به جمع چهار تیم پایانی برسیم. الأهلی نشان داد می‌تواند یقه تیم‌های بزرگ آسیایی را بگیرد، اما ما هم نشان دادیم تیمی نیستیم که بخواهیم خودمان را نادیده بگیریم و از حریف بترسیم.

حیف است که میزبان نمی‌شویم 
مصلح درباره بازی با تیم‌های عربستانی در خارج از ایران تصریح کرد: واقعاً حیف که نمی‌توانیم در ورزشگاه آزادی با آنها بازی کنیم. شک ندارم اگر آنها به ورزشگاه آزادی بیایند، حرفی برای گفتن نخواهند داشت. در همین بازی با الأهلی دیدید که چقدر رفت و آمد به مسقط و ابوظبی اذیتمان کرد. اگر آب و هوای شرجی و گرم امارات نبود، راحت‌تر می‌توانستیم بازی کنیم. آب‌ و هوای ماه‌های مرداد و شهریور تهران در مقابل آب و هوایی که در امارات تجربه کردیم، بهشت است.

همه برای کمال، کمال برای همه
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره ۱۰ نفره شدن پرسپولیس در دیدار با الأهلی افزود: به نظر در همان لحظه که کمال کامیابی‌نیا از داور کارت قرمز گرفت، خودش از همه بیشتر ناراحت بود؛ واقعاً این موضوع را می‌توانستیم بفهمیم. کمال بعد از بازی، خوشحال‌ترین بازیکن بود. شاید ما ۸۰ دقیقه به خاطر کمال بازی کردیم، اما بعد از آن، هر لحظه همین کمال و آرامش است که دلمان را شاد می‌کند.

غول آخر عربستان را هم شکست می‌دهیم
وی در ادامه درباره بازی با الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: به نظرم الهلال از الأهلی قوی‌تر است. آنها سرمایه‌گذاری سرسام‌آوری برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا کردند. باید آنها را شکست دهیم. فکر می‌کنم لیاقت بازیکنان پرسپولیس و عِرقی که هم‌تیمی‌هایم به موفقیت پیراهن سرخ دارند، آنقدر است که غول آخر عربستان را هم ببریم و نشان دهیم که فوتبال ایران با تمام کمبودهایش، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و نیاز به کمک و پشتوانه مسئولین دارد.

مشکلات مالی تنها بخشی از تفاوت ما با تیم‌های آسیایی است
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکلات مالی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هر حال هر تیمی در فوتبال ایران با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند اما من فکر می‌کنم موضوع تفاوت ما با تیم های ابرقدرت آسیا، تنها مسائل مالی نیست آنها از نظر سخت‌افزاری نیز از ما بالاتر هستند ولی شما می‌بینید که هوش بازیکن ایرانی و غیرتی که به خرج می‌دهد، جای همه این کم و کاستی‌ها را پر کرده است.

خدا را شکر توپم گل نشد
مصلح که در دیدار با الأهلی عربستان به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و باعث شد از این تیم پنالتی گرفته و مدافعش اخراج شود گفت: وقتی می‌خواستم وارد زمین شوم، آقای برانکو از من خواست تا در کارهای دفاعی بیشتر شرکت کنم، اما اگر کرنر یا ضربه آزاد خواستیم بزنیم، جلو بروم و از قد بلندم استفاده کنم. در آن صحنه هم جلو آمده بودم. وقتی توپ برگشتی به من رسید، شوتم را زدم. اگر مدافع حریف با دست توپ را نمی‌گرفت، قطعاً گل می شد اما حالا که فکر می‌کنم چه بهتر که پنالتی همراه با اخراج مدافع الأهلی به نفعمان گرفته شد؛ ۱۰ نفره شدن آنها به دردمان خورد و توانستیم گل سوم را هم بزنیم.

پیکان می‌تواند دردسرساز باشد
وی درباره دیدار با پیکان تهران اظهار داشت: این تیم در فصل جدید نتایج پرفراز و نشیبی گرفته است اما بازیکنان و کادر فنی خوب و باتجربه‌ای دارند که قطعاً کار را برایمان سخت خواهد کرد. مطمئن هستم می‌توانیم با ادامه همین روند، دل هوادارانمان را شاد نگه داریم.

لیگ برتر یکی از اهداف ماست
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه حالا اولویت‌ آنها در کسب جام، بازی‌های آسیایی شده است یا رقابت‌های لیگ برتر افزود: هر بازی شرایط خودش را دارد، بالتبع تیمی که پارسال قهرمان لیگ برتر دارد و ادعای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، نمی‌تواند از بازی‌های آسیایی خود در لیگ برتر و جام حذفی به راحتی بگذرد. مطمئن باشید رقابت‌های داخلی لیگ برتر و جام حذفی، یکی از اهداف مهم تیم است. تفکر کادر فنی و شخص آقای برانکو به گونه‌ای است که هر بازی را فدای بازی‌های بعدی نمی‌کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول