:: مقاله

برانکو: هوادارانمان کمک کردند تا به بازی برگردیم؛ این صعود تقدیم به آنها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 150 ] - چهارشنبه, 22 شهریور 1396
برانکو: هوادارانمان کمک کردند تا به بازی برگردیم؛ این صعود تقدیم به آنها

برانکو: هوادارانمان کمک کردند تا به بازی برگردیم؛ این صعود تقدیم به آنها       سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار برابر الاهلی پیروزی بزرگ تیمش را ...

برانکو: هوادارانمان کمک کردند تا به بازی برگردیم؛ این صعود تقدیم به آنها

 

 

 

سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار برابر الاهلی پیروزی بزرگ تیمش را به هواداران پرسپولیس تقدیم کرد.

برانکو ایوانکوویچ با حضور در نشست خبری در حالی که شادی زایدالوصفی در چهره اش مشهود بود، این صعود را به هواداران پرسپولیس تقدیم کرد.

برانکو در خصوص این بازی گفت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می گویم برای آنکه بازی خوبی را انجام داد و یک پیروزی بزرگ مقابل الاهلی کسب کردند. ما در تمام دقایق بازی مسلط بودیم و جنگیدیم، تک به تک بازیکنانم موفق ظاهر شدند و مقابل الاهلی یک بازی خیلی خوب را به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: از هوادارانمان چه در ایران و چه در ابوظبی که به ما کمک کردند تا به بازی برگردیم و به نتیجه دلخواه برسیم تشکر می کنم تا با یک بازی دراماتیک ما بتوانیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

سرمربی پرسپولیس با ستایش از عملکرد محسن ربیع خواه که عنوان برترین بازیکن زمین نیز انتخاب شده گفت: او موفق شد نقشی که بین دفاع و هافبک و چیزی که از او خواستیم را به بهترین شکل به انجام برساند. من به او بابت این عملکرد تبریک می گویم.

برانکو در واکنش به این سوال که آیا شما تیم بهتری بودید یا الاهلی با اشتباهاتش فرصت این پیروزی را داد گفت: من در کنفرانس روز گذشته هم گفتم آنها 8 ملی پوشان دارند به علاوه سوما که در تیم سوریه بازی می کند اما زمانی که برابر الهلال، الوحده و الریان قرار گرفتم گفتم که این سخت ترین گروه لیگ قهرمانان است. صعود ما در کنار الهلال به این مرحله نشان دهنده اثبات ادعایی است که داشتم. الاهلی تیم خوبی بود اما ما امروز خیلی بهتر بازی کردیم و بیشتر جنگیدیم و پیروزی را جشن گرفتیم.

وی ادامه داد: بازی ما با الهلال در نیمه نهایی غیرقابل پیش بینی خواهد بود چراکه در دو بازی قبلی به دو تساوی یک ـ یک و بدون گل رسیدیم. مطمئن هستم بازی با الهلال یک بازی سخت خواهد بود و آنها مقابل العین هم نشان دادند چقدر فوق العاده هستند. ما برابر الهلال یک جنگ واقعی خواهیم داشت و هر تیمی می تواند برنده آن باشد.

برانکو در واکنش به این سوال خبرنگاران عربستانی که به نظر او ضعف سرگی ربروف چیس گفت: من نمی خواهم درباره تیم حریف و همکار خودم صحبت کنم. هر تیمی نقطه ضعف و قوت های خودش را دارد. من دوست ندارم در مورد نقطه ضعف هیچی تیمی صحبت کنم.

وی ادامه داد: وقتی در بازی رفت و در خانه 2 ـ 2 خیلی سخت است که در بازی برگشت به این فکر کنی که باید استراتژی دفاع را در نظر بگیری یا حمله کنی چون ممکن است هر لحظه با دریافت گل کار سخت تر شود. به نظرم ما کار راحت تری مقابل الاهلی داشتیم چراکه ما تکلیفمان با بازی مشخص بود.

برانکو در پاسخ به سوالی در خصوص تعویض های رویایی مجدد برانکو و کسب نتیجه دوباره از این طریق گفت: ما فقط با 13 بازیکن فصل گذشته را به پایان رساندیم و من نمی توانستم تصمیماتی جز آن بگیرم اما امروز شرایط کاملا متفاوت است و ما بازیکنان بزرگی هم در زمین و هم روی نیمکت خود داریم که امکان هرگونه تصمیم و تغییر را می دهند. ما بازیکنانی مثل صادق محرمی، منشا، مصلح، نعمتی، رسن و ... که می توانند هر لحظه نتیجه بازی را تغییر دهند. من از علیپور امشب خیلی راضی ام اما او هرچه انرژی داشت در زمین گذاشت و وقتی که منشا را جایگزین او کردیم توانستیم فاز تهاجمی خود را حفظ کنیم. با شایان مصلح نیز توانستیم از قدرست سرزنی و دفاعی او به خوبی استفاده کنیم و خوشبختانه نتیجه بازی را از آن خودمان کردیم و نیمکت خوب امروز یکی از نقاط قوت پرسپولیس است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول