لرزش نیمکت های لیگ برتری زیرپای سرمربیان ناکام ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 141 ] - دوشنبه, 20 شهریور 1396
لرزش نیمکت های لیگ برتری زیرپای سرمربیان ناکام ایران

لرزش نیمکت های لیگ برتری زیرپای سرمربیان ناکام ایران     مجید جلالی، تا هفته گذشته یکی از افراد صدر این لیست به شمار می رفت. با این حال، پیروزی به م...

لرزش نیمکت های لیگ برتری زیرپای سرمربیان ناکام ایران

 

 

مجید جلالی، تا هفته گذشته یکی از افراد صدر این لیست به شمار می رفت. با این حال، پیروزی به موقع خودروسازان برابر فولاد خوزستان، آرامش را به اردوی پیکان بازگرداند تا آقا معلم فرجه ای چند هفته ای دریافت کند هرچند با حذف مقابل بادران در جام حذفی،آقامجید به در خروجی پیکان نزدیک است.

با رسیدن به هفته ششم مسابقات لیگ برتر و طبق رسم سال های گذشته، آهسته آهسته صدای برکناری سرمربیان ناموفق تیم ها، به گوش می رسد.
 
با برگزاری دیدار معوقه گسترش فولاد و پرسپولیس، لیگ برتر خلیج فارس به ایستگاه ششم خود رسید. شکست مفتضحانه گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه خانگی خود مقابل پرسپولیس، نارضایتی ها علنی از لوکابوناچیچ آغاز شده است. آبی پوشان شهر تبریز با حضوری گسترده در روز های پایانی پنجره نقل و انتقالات، هدفگذاری خود برای لیگ هفدهم را بر روی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قرار داده اند و در این بین، شک و تردید هایی نسبت به آینده لوکا شکل گرفته است. 
گسترش فولاد در 4 دیدار از 5 هفته نخست رقابت ها، شکست خورده و آمار گل خورده بالای این تیم، هشدار تکرار سرنوشت ماشین سازی را به مسئولان تبریزی می دهد.
 
لرزش نیمکت های لیگ برتری زیرپای سرمربیان ناکام ایران
 
علاوه بر لوکابوناچیچ، وضعیت علیرضا منصوریان نیز بسیار مبهم و گنگ است. منصوریان پس از پذیرفتن شکست مقابل پدیده، با مهلتی 2 هفته ای از سوی هیئت مدیره روبرو شده و پس از شکست دادن گل گهر در جام حذفی، باید به مصاف تیم شگفتی ساز پارس جنوبی در شهر جم برود. دیداری که می تواند آینده شغلی منصوریان را تحت الشعاع قرار دهد.هواداران استقلال باتوجه به خرید های بزرگ تیم محبوبشان در تابستان، تنها به پیروزی و قهرمانی می اندیشند و نتایج سینوسی منصوریان را بر نتافته و صدای اعتراض خود را به مسئولان و مربی خود رسانده اند.
 
علی نظرمحمدی، سرمربی جوان سپیدرود رشت، دیگر مربی است که تحت فشار سنگینی قرار گرفته است. سپیدرود پس از راهیابی به لیگ برتر، به دنبال بقا در مسابقات است و در صورت ادامه ناکامی ها، بعید نیست تن به تغییر در رختکن خود بدهد.
 
زلاتکو کرانچار دیگر شخصی است که این روز ها را با اضطراب پشت سر می گذارد. فولاد مبارکه سپاهان با وجود برتری مقابل ذوب آهن در شهرآورد اصفهان، در خانه از پس سپیدرود برنیامده و خیلی زود از گردونه مسابقات جام حذفی نیز کنار رفته است. گرچه هواداران سپاهان تاکنون از کرانچار حمایت کرده اند ولی این تیم نیز سودای قهرمانی در سر دارد و نمی توان آینده مشخصی برای کرانچار در صورت تداوم شکست ها متصور شد.
 
مجید جلالی، تا هفته گذشته یکی از افراد صدر این لیست به شمار می رفت. با این حال، پیروزی به موقع خودروسازان برابر فولاد خوزستان، آرامش را به اردوی پیکان بازگرداند تا آقا معلم فرجه ای چند هفته ای دریافت کند.
 
این در حالی است که پیش از این، حمید درخشان به عنوان نخستین سرمربی، کار خود را از دست داده و علی کریمی بار دیگر بر صندلی هدایت نفت طلاییه تکیه زده بود. گرچه برکناری درخشان، به علت نتایج تیم تحت هدایتش رقم نخورد ولی صفت منفی نخستین اخراجی لیگ هفدهم، پیش از این صاحب خود را شناخته است. با این حال با رسیدن به اواسط نیم فصل نخست، امکان اخراج مربیان ناکام لیگ برتری، قوت یافته و هیچ بعید نیست در روز های آتی، نام و یا نام هایی از لیست بالا، شغل خود را از دست بدهند!
 
لیگ برتر-استقلال-هفته پنجم لیگ

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول