:: اخبار
:: اخبار تیم ملی

ذوب آهن و پیکان چطور مجوز بازیکن خارجی گرفتند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 177 ] - دوشنبه, 13 شهریور 1396
ذوب آهن و پیکان چطور مجوز بازیکن خارجی گرفتند؟

ذوب‌آهن و پیکان چطور مجوز بازیکن خارجی گرفتند؟     سرمربی فولاد خوزستان از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتقاد کرد و گفت کارهایی صورت گ...

ذوب‌آهن و پیکان چطور مجوز بازیکن خارجی گرفتند؟

 

 

سرمربی فولاد خوزستان از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتقاد کرد و گفت کارهایی صورت گرفت که پیکان از بحران خارج شود.

سید اکبر پورموسوی در خصوص اتفاقاتی که قبل از بازی فولاد و پیکان در هفته پنجم رخ داد گفت: چیزهایی دیدیم و شنیدیم که واقعا در نوع خودش عجیب است و باید برای آینده خیلی باهوش باشیم. طبق قانونی که خود فدراسیون در موردش صحبت کرد بازی ما برابر پیکان باید سه شنبه برگزار می‌شد چون در تیم ملی بازیکن ملی پوش داشتیم اما به یکباره زمان بازی را تغییر دادند و این مسابقه پنج‌شنبه برگزار شد. جالب این جاست که ITC بازیکن خارجی پیکان هم روز چهارشنبه صادر شد تا او بتواند تیمش را در بازی با فولاد همراهی کند.

وی ادامه داد: مگر می‌شود دوستان به ما بگویند یادمان رفت شما بازیکن ملی پوش دارید و در نهایت بازی ما را دو روز به تاخیر بیندازند؟ در این زمینه همه چیز باید طبق قانون جلو می‌رفت ولی گویا می‌خواستند پیکان را از بحران خارج کنند. جالب اینجاست که مجوز بازیکن خارجی پیکان هم صادر شد و معلوم نیست چگونه این اتفاق صورت گرفت.

پورموسوی عنوان کرد: مگر یکی از قوانین جذب بازیکنان خارجی این نیست که آنها در تیم های ملی کشورشان حضور داشته باشند یا در لیگ معتبری بازی کنند پس چگونه پیکان و ذوب آهن بازیکنان خارجی را جذب کردند و چگونه مجوز بازی آنها را گرفتند؟ آیا چون مدیران این دو باشگاه عضو هیئت رئیسه هستند آیین نامه باید عوض شود؟ این مسائل برای ما یک علامت سؤال بزرگ است و به همین دلیل دو نامه را تنظیم و توضیحات کامل خودمان را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم.

سرمربی فولاد خاطرنشان کرد: کمیته اخلاق امیرحسین صادقی را محروم کرده بود ولی این بازیکن دو روز قبل از بازی پیکان با فولاد بخشیده می‌شود و از طرفی داور گل سالم ما را مردود اعلام می کند. جالب اینجاست که او به هیچ عنوان از مردم خوزستان و باشگاه فولاد عذرخواهی نمی‌کند. ما هم شکایت خودمان را به کمیته انضباطی و کمیته داوران، در مورد این اتفاقاتی که گفتم ارائه می‌دهیم. آیا برخی مهره چینی کردند تا بازی ما عقب بیفتد و پیکان از بحران خارج شود؟

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول