:: یادداشت ها

باز هم پای برهان مبین در میان است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - دوشنبه, 13 شهریور 1396
باز هم پای برهان مبین در میان است!

باز هم پای برهان مبین در میان است!     در تمام مدت زمان فعالیت سایت شرکت بلیت فروشی، گزینه انتخاب جنسیت فعال بوده و به همین دلیل بسیاری از بانوان طی...

باز هم پای برهان مبین در میان است!

 

 

در تمام مدت زمان فعالیت سایت شرکت بلیت فروشی، گزینه انتخاب جنسیت فعال بوده و به همین دلیل بسیاری از بانوان طی روزهای گذشته از این سامانه خرید کرده اند!

باگ بزرگ سایت بلیت فروشی شرکت برهان مبین همه را به اشتباه انداخت.

از دیروز در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر حضور بانوان در ورزشگاه آزادی و در بازی ایران و سوریه منتشر شد. خبری که البته لحظاتی پیش توسط رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال تکذیب شد. محمد حسین حمیسی در این باره گفته است:«خبر حضور بانوان در بازی ایران-سوریه شایعه است.»

محمد حسین حمیسی رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال درباره شایعات منتشرشده پیرامون بلیت فروشی دیدار ایران و سوریه گفته است: چنین بحثی صحت ندارد و هیچ برنامه ای برای حضور بانوان در مسابقه وجود ندارد و شایعات منتشرشده در این باره را قویا تکذیب می کنیم. تاکید می کنم روند بلیت فروشی کمافی السابق انجام می گیرد و هیچ تغییری در آن صورت نگرفته است. لذا کلیه شایعات در این باره به دور از واقعیت است.»

البته حمیسی به باگ بزرگ سایت بلیت فروشی فوتبال تیکت هیچ اشاره ای نکرد. باگی که از روز اول وجود داشته و آن انتخاب جنسیت خریداران است. سایت فوتبال تیکت، گزینه انتخاب جنسیت را باز گذاشته و همین ماجرا باعث شده تا همه فکر کنند حضور بانوان در بازی ایران – سوریه بلامانع است. نکته عجیب این است که در تمام مدت زمان فعالیت سایت شرکت بلیت فروشی، گزینه انتخاب جنسیت فعال بوده و به همین دلیل بسیاری از بانوان طی روزهای گذشته از این سامانه خرید کرده اند!

عجیب تر اینکه در تمام طول مدت بلیت فروشی در دو سال و اندی، باگ بزرگ سایت بلیت فروشی در رقابتهای ملی و باشگاهی درباره انتخاب جنسیت، هنوز برطرف نشده است! سایتی که متعلق به شرکت برهان مبین هوشمند است باگ دیگری هم دارد. اینکه می شود با کد ملی اشخاص فوت شده، هم بلیت خرید.

پس از ماجرای خریداری شدن بلیت استقلالی ها توسط پرسپولیسی ها در دربی رفت فصل گذشته، باگ های زیادی از سایت فوتبال تیکت رو شد که تا این لحظه هیچ کدام از آنها برطرف نشده است و امکان دارد که حتی پس از این ماجرا هم برطرف نشود.

علی کفاشیان هفته گذشته اعلام کرد که همکاری فدراسیون فوتبال وسازمان لیگ با شرکت برهان مبین ادامه دارد و البته قرار است در جلسات آتی، سهم بلیت فروشی برهان مبین کاهش پیدا کند و دیگر ۳۵ درصد نباشد. این بار البته ماجرا بحث سهم و درصد نیست. بحث باگهای بزرگی است که از روز اول تولد سایت فوتبال تیکت وجود داشته و تا امروز ادامه دارد و ظاهرا کسی هم نیست که این باگها را برطرف کند. برهان مبینی ها امروز فقط به انتشار یک اطلاعیه روی سایت فوتبال تیکت بسنده کردند:«احتراما در پاسخ به انتشار اخباری مبني بر خريد بليت توسط بانوان به استحضار ميرساند خريد بليت توسط تعدادی از بانوان به علت عدم دسترسي اين سامانه به سايت ثبت احوال انجام پذيرفته است  لذا فروش بليت اين بازي مانند ديگر بازيهاي فوتبال  به علت نداشتن جايگاه اختصاصي جهت استقرار بانوان در ورزشگاه ممنوع بوده و مبلغ بليت هاي خريداري شده به افراد توسط اين شركت مسترد خواهد شد.»

 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول