:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

آنچه پس از شکست استقلال مقابل پدیده گذشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 167 ] - چهارشنبه, 1 شهریور 1396
آنچه پس از شکست استقلال مقابل پدیده گذشت

آنچه پس از شکست استقلال مقابل پدیده گذشت     اتفاقات عجیب بازی از زمانی شروع شد که آبی ها گل دوم را از پدیده دریافت کردند. درست در زمانی که هواداران...

آنچه پس از شکست استقلال مقابل پدیده گذشت

 

 

اتفاقات عجیب بازی از زمانی شروع شد که آبی ها گل دوم را از پدیده دریافت کردند. درست در زمانی که هواداران استقلال  مشغول تشویق تیم و فرمان حمله و بازی رو به جلو بودند، گل حسین مهربان به ناگاه جو ورزشگاه را علیه آبی ها کرد.  

هواداران در این لحظه یک صدا علیه علیرضا منصوریان شعار دادند و خواستار استعفای او شدند. منصوریان که دو روز پیش از هیات مدیره باشگاه پیام حمایت دریافت کرده بود، امروز با شعارهای یکصدای هواداران مورد استیضاحی عجیب قرار گرفت. او که البته از شوریدن سکوها علیه خودش از بازی قبل مقابل سایپا باخبر شده بود، این بار دیگر مثل افرادی که شکست را پذیرفته اند رفتار کرد. عجیب ترین کار او ترک محوطه فنی و حضور در کنار رضا مهاجری بود؛ مربی پدیده که خودش هوادار استقلال است.  
 
منصوریان خود را به مهاجری رساند دست او را گرفت و دقایقی با او صحبت کرد. بعد از آن هم وقتی داور سوت پایان را زد، به میانه میدان رفت و بازیکنان را دور خود جمع کرد تا هواداران در شعار دادن خود را تخلیه کنند. این اتفاق با شعارهای یکصدای طولانی ادامه یافت و منصوریان و بازیکنان که از بین آنها فقط روزبه چشمی تشویق شده بود، به رختکن رفتند. جالب اینکه مهاجری در خوش و بش پایان بازی تلاش می کرد به منصوریان بگوید از استقلال کنار نکشد چون روزهای خوب این تیم از راه خواهند رسید.  

سرمربی استقلال اما زمین آزادی را بوسیده و احتمالا خود را برای ترک تیم آماده می کند. البته همه این ها در حد گمانه زنی است چرا که او در نشست خبری هم شرکت نکرد و البته روابط عمومی باشگاه نیز این مسئله را تکذیب نمود. شاید منصوریان قصد دارد از آخرین شانس خود نیز نهایت استفاده را ببرد و در دوره تعطیلی لیگ تیم را به شرایط مدنظر خود برساند، موضوعی که منوط به نظر نهایی وی و تصمیم مدیران باشگاه است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول