:: یادداشت ها

آیا شرایط استقلال تهران بحرانی است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - چهارشنبه, 1 شهریور 1396
آیا شرایط استقلال تهران بحرانی است؟

آیا شرایط استقلال تهران بحرانی است؟     تیم فوتبال استقلال درحالی 4 امتیاز از 5 بازی کسب کرده که فصل گذشته شرایطی بدتر از این را هم تجربه کرد. تیم ف...

آیا شرایط استقلال تهران بحرانی است؟

 

 

تیم فوتبال استقلال درحالی 4 امتیاز از 5 بازی کسب کرده که فصل گذشته شرایطی بدتر از این را هم تجربه کرد.

تیم فوتبال استقلال با حساب دو بر صفر از پدیده شکست خورد. این تیم در طول بازی فرصت های خوبی داشت اما در نهایت این تیم پدیده بود که از فرصت‌هایش استفاده بهتری کرد و پیروز شد.

منصوریان از همان هفته نخست و بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان، هجمه زیادی را تحمل می‌کند و در این بین حتی پیروزی ارزشمند برابر تراکتورسازی هم از حجم انتقادات علیه او کم نکرد. او در نشست خبری پیش از بازی با پدیده تلویحا از پیشکسوتان استقلال انتقاد کرد و گفت که برخی از آنها به دنبال مسائل دیگری هستند و اگر چشمان او رنگی بود شاید اینگونه به او حمله نمی‌کردند.

روزی هواداران استقلال علیه پرویز مظلومی شعار سر دادند و خواهان حضور منصوریان شدند ولی حالا برای منصوریان جایگزینی هم ندارند و امیدوار هستند که اگر این مربی برود، فردی خارجی بیاید و مثل یک منجی استقلال را نجات دهد.

فوتبال بی‌رحم است و هوادارانی که یک روز بخاطر حضور منصوریان در استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند، حالا خواهان برکناری این مربی هستند. روی کاغذ منصوریان در فصل گذشته شرایط بدتر از این را تجربه کرد. او در 6 هفته تنها سه امتیاز گرفت ولی در نهایت نایب قهرمان شد و چه بسا اگر پرسپولیس رویایی نبود، آبی‌ها حتی قهرمان هم می‌شدند چون به امتیاز قهرمان فصول گذشته رسیده بودند.

استقلال شب گذشته به پدیده باخت و هیچ صحبت خاصی در رختکن این تیم نشد و منصوریان بعد از پایان بازی تنها با دستیارانش درباره آغاز تمرینات و برنامه‌ریزی مربوط به آن صحبت کرد. با شناختی که از افتخاری وجود دارد، احتمال اینکه او منصوریان را جابجا کند خیلی کم به نظر می‌رسد و بعید است که منصوریان تمایلی به خالی کردن میدان داشته باشد چراکه او به توانایی‌های خودش و کادرش ایمان دارد و امیدوار است بعد از تعطیلات لیگ از تنگنای موجود به سلامت بگذرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول