:: مقاله

صدر جدول در تسخیر پرسپولیسی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 119 ] - شنبه, 28 مرداد 1396
صدر جدول در تسخیر پرسپولیسی ها

صدر جدول در تسخیر پرسپولیسی‌ها     صدر جدول لیگ برتر در اختیار مربیان پرسپولیسی قرار دارد. برانکو صدرنشین است. مهدی تارتار شگفتی‌آفرین در ...

صدر جدول در تسخیر پرسپولیسی‌ها

 

 

صدر جدول لیگ برتر در اختیار مربیان پرسپولیسی قرار دارد. برانکو صدرنشین است. مهدی تارتار شگفتی‌آفرین در رده دوم قرار دارد و بالانشینی علی دایی در هفته‌های ابتدایی لیگ هم که امری عادی است.

بالاترین رتبه استقلالی‌ها را در جدول امیرقلعه‌نویی با ذوب‌آهن بدست آورده که با وجود نتایج نه چندان خوب تا این‌جای فصل توانسته در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد.

البته مربیان پرسپولیسی فقط به مربیان موفق و بالانشین خلاصه‌ نمی‌شوند. دو نماینده دیگر پرسپولیسی‌ها در جدول شرایطی مشابه با یکدیگر و شرایطی کاملا متفاوت با سه مربی دیگر هم‌تیمی خود دارند. درخشان و گل‌محمدی و دو تیم بحران‌زده. گویا مربیان پرسپولیسی استعداد بیشتری هم برای قبول نیمکت‌های بحرانی دارند. یکی مربی‌گری نفت تهران بدون پول و بدون بازیکن و بدون مدیر را قبول کرده و دیگری روی نیمکت تیمی نشسته که نه تنها بازیکنانش را از دست داده که اجازه جذب بازیکن جدید هم ندارد. البته یحیی موفق شد دربی بحران‌زده‌ها را با برد پشت سر بگذارد تا کمی از ته جدول فاصله بگیرد. درخشان و گل‌‌محمدی در جدول هم‌نشین هستند اما در نیمه دوم جدول و در رده‌های دوازدهم و سیزدهم. استقلالی‌ها نمایندگان کمتری روی نیمکت دارند و هنوز هم نتوانسته‌اند گوی سبقت را از مربیان حریف بربایند.

البته سه مربی صدر جدولی پرسپولیسی یک وجه اشتراک دیگر هم دارند. هر سه این مربیان فصل گذشته سه قهرمانی را به خود اختصاص دادند. برانکو با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد، دایی با نفت تهران قهرمان جام‌حذفی و تارتار هم با پارس جنوبی قهرمانی لیگ یک را از آن خود کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول