:: مقاله

AFC مهلت تسویه حساب باشگاه های بدهکار ایرانی را ۲ ماه تمدید کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 208 ] - دوشنبه, 23 مرداد 1396
AFC مهلت تسویه حساب باشگاه های بدهکار ایرانی را ۲ ماه تمدید کرد

AFC مهلت تسویه حساب باشگاه‌های بدهکار ایرانی را ۲ ماه تمدید کرد     رئیس فدراسیون فوتبال در رایزنی با مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا توانست ضرب...

AFC مهلت تسویه حساب باشگاه‌های بدهکار ایرانی را ۲ ماه تمدید کرد

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال در رایزنی با مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا توانست ضرب‌الاجل AFC برای پرداخت بدهی باشگاه‌ها را دو ماه تمدید کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا چندی پیش ضرب‌الاجلی را برای تیم‌های حاضر در فصل پیش روی لیگ قهرمانان آسیا مشخص کرد که بر اساس آن این باشگاه‌ها باید تمام بدهی‌های خود به افراد حقیقی، حقوقی و مالیاتی را تا ۳۱ آگوشت (۹ شهریور) تسویه حساب می‌کردند و در غیر این صورت نمی‌توانستند مجوز حرفه‌ای دریافت کنند و در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند.

در این بین هر چهار تیم پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران بدهی‌های هنگفتی را از فصول گذشته داشتند که تسویه آن‌ها کار یک ماه و دو ماه نبود و به برنامه‌ریزی دقیقی از سوی مالکان این باشگاه‌ها نیاز دارد.

با توجه به این مشکل، مهدی تاج در سفر اخیر خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدارهایی را با اعضای این کنفدراسیون داشت که در نتیجه توانست موافقت AFC را برای فرصت دو ماهه برای تعیین تکلیف این بدهی‌ها بگیرد. پیش از این قرار بود این بدهی‌ها تا ۳۱ آگوست (۹ شهریور) پرداخت شود که با این حساب باشگاه‌ها تا ۹ آبان فرصت خواهند داشت تا وضعیت بدهی‌های خود را مشخص کنند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول