:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

مسلمان: تا فینال آسیا بالا می رویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 117 ] - دوشنبه, 9 مرداد 1396
مسلمان: تا فینال آسیا بالا می رویم

مسلمان: تا فینال آسیا بالا می‌رویم     بازی برای تیم ملی و بودن کنار این تیم آرزوی هر ایرانی است. من هم مثل سایرین این را دوست دارم و برای رسید...

مسلمان: تا فینال آسیا بالا می‌رویم

 

 

بازی برای تیم ملی و بودن کنار این تیم آرزوی هر ایرانی است. من هم مثل سایرین این را دوست دارم و برای رسیدن دوباره به پیراهن تیم ملی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد. از اینجا به بعدش به کی روش و نظر او بستگی دارد. مربیگری سلیقه‌ای است و من هم به نظر کی روش احترام می‌گذارم.

 

محسن مسلمان فصل جدید را با پاس گل آغاز کرد تا به مهاجمان تیمش نوید بدهد که یک فصل رویایی را شروع کرده و می خواهد در کار تغذیه فورواردهای پرسپولیس همه کار بکند. او که این روزها هیچ تفاوتی با مسلمان روزهای پایانی لیگ برتر قبل ندارد با آمادگی زیادش انرژی بالایی هم به هم تیمی های خود می دهد. متن صحبت های او را در ادامه از نظر می گذرانید.

 
فردا: لیگ را با برد شروع کردید؟ 

- به هر حال همه از ما توقع این نتیجه را دارند و کاری غیر از این می شد باید جواب پس می دادیم.
 
 

فردا: تیم حریف خوب نبود یا پرسپولیس خیلی آماده است؟ 

- هفته دوم فولاد را ببینید. تیم خیلی خوبی بود. اتفاقا می خواستم این نکته را به همه کارشناسانی که می گویند فولاد تیمی آماده را روانه تهران نکرده بود بگویم که اصلا اینطور نیست. پورموسوی(سرمربی جدید فولاد) یک تیم خیلی سرحال را آماده لیگ کرده است و ما هم به سختی توانستیم این تیم را شکست بدهیم.
 

فردا: از نظر بدنی مشکلی نداشتید؟ 

- نه! اتفاقا با بدنسازی که در اوکراین و تهران انجام دادیم شرایط خوبی داریم و البته این وضعیت هفته به هفته بهتر هم می شود.
 
 

فردا: طرفداران پرسپولیس از این نتیجه رضایت داشتند؟ 

- شکر خدا بله. ما فقط برای جلب رضایت آنها به زمین می رویم و هر زمان هم که می بینیم آنها خوشحال هستند خستگی مان از تن به در می رود.
 
 

فردا: در اکران فیلم "یک کارگر ساده نیاز داریم" شرکت کردید؟ 

- بله. دوستان مشترک سینمایی که داریم از من و مهدی (طارمی) دعوت کردند تا برای دیدن این فیلم به سینما برویم و ما هم دعوت شان را پذیرفتیم.
 
محسن مسلمان 
 
 
 

فردا:  از فیلم خوشتان آمد؟ 

- بله. فیلم خوبی بود با موضوعی اجتماعی.
 
 

فردا: شجاع خلیل زاده بعد از بازی گفته بود که پاس خیلی خوبی به او دادی؟ 

- ما در تمرینات تیم روی این ارسال ها خیلی کار کرده بودیم. تقریبا در پایان هر تمرین 20 دقیقه ارسال و ضربه سر داریم و حتی اگر کادر فنی هم در برنامه تمرینی این دستور را نگنجانده باشد ما خودمان با بچه ها کار می کنیم. برای همین یک کار تمرین شده بود و انصافا شجاع هم به موقع بلند شد و توپ را دقیق زد.
 
 

فردا: می خواهی باز هم این فصل بیشترین پاس گل تیمت را بدهی؟ 

- خدا کند این اتفاق بیافتد. البته خودم هم دوست دارم گل بزنم ولی اگر بتوانم به هم تیمی هایم پاس بدهم تا آنها گل بزنند هم خوب است. دوست دارم بیشتر پاس گل هایم را مهدی گل کند تا باز هم آقای گل شود و هت تریک کند.
 
 

فردا: با بازیکنانی که این فصل به جمع تان اضافه شدند هماهنگ شده اید؟ 

- فعلا که یکی از دو گل اول مان در لیگ هفدهم با همکاری یک بازیکن قدیم و جدید شکل گرفت(خنده). شکر خدا بچه هایی که این فصل به جمع مان اضافه شدند همگی از باتجربه ها و خوب های تیم قبلی شان بودند. شجاع، نعمتی، صالح، منشا و بقیه در فصل بدنسازی هم با تیم هماهنگ تر شدند و الان یک تیم یکدست و خوب داریم.
 
 

فردا: از الاهلی خبر دارید؟ 

- خیلی به آن تیم کاری نداریم. لااقل من که خیلی پیگیر اخبار آن تیم نیستم. بیشتر تمرکزم را روی بازی های خودمان گذاشته ام. کادر فنی ریز به ریز اتفاقات آن تیم را زیر نظر دارند. این را هم آقا کریم به من گفت و معتقد بود که برانکو حواسش به آن تیم هست.
 
 

فردا: فکر می کنی بتوانید از سد این تیم بگذرید؟ 

- مطمئن هستم. اگر تا قبل از این فصل کمی شک داشتم الان که تیم مان را می بینم و با شناختی که از نفرات مان دارم مطمئن هستم که حتما این حریف را شکست می دهیم. اگر خدا بخواهد و بدشانسی نیاوریم انشااله تا فینال پیش می رویم. هواداران پرسپولیس منتظر تماشای بازی تیم محبوبشان در فینال لیگ قهرمانان باشند.
 
محسن مسلمان 
 
 
 

فردا: رمز موفقیت این پرسپولیس در چیست؟ 

- در اتحاد و یکدلی که بین بچه های تیم است. ما همه با هم رفیق هستیم و کسی دنبال تک روی نیست. همه می خواهیم تیم مان موفق شود چون مطمئن هستیم که اگر پرسپولیس موفق باشد طبیعتا ما هم با آن بالا می رویم و موفق خواهیم بود.
 
 

فردا: این ذهنیت چرا در پرسپولیس سه، چهار سال پیش نبود؟ 

- شک ندارم که این تأثیر مربی هم هست. برانکو روانشناسی خیلی خوبی دارد و می داند چطور بچه ها را به شکل یک خانواده دورهم جمع کند. او با روحیات تک تک بچه ها آشناست و در کنار کار تاکتیکی کار روحی روانی عالی با تیم انجام می دهد. نمی خواهد کسی از تیم دور باشد و در عین حال به کسی هم اجازه نمی دهد خودش را از تیم بالاتر بداند.
 

فردا: هفته دوم با تراکتورسازی بازی داری؟ 

- بازی سختی است. البته ما باید همه تیم ها را ببریم ولی خب می دانید که بازی در تبریز تحت هر شرایطی سخت است. ما فصل قبل در تبریز با تراکتور مساوی (صفر – صفر) کردیم و در دور برگشت این تیم را 3 بر صفر شکست دادیم. برای همین است که می گویم بازی در تبریز سخت است.  
 
 

فردا: در این مدت درباره مسایل مالی هم اعتراضاتی داشتید؟ 

- فکر نمی کنم کار بدی انجام داده باشیم. به هر حال ما هم تنها شغل مان همین است و روی پولی که به ما قولش را داده اند حساب باز کرده ایم. من و سایر بچه ها چیز زیادی از باشگاه نخواسته ایم و فقط پول مان را می خواهیم.
 
 

فردا: فکر نمی کنی این حاشیه ها باعث از بین رفتن تمرکز پرسپولیس می شود؟ 

- نه! چون همه ما با این هدف درباره مطالبات مالی مان حرف می زنیم که خدشه ای به تیم و نتایجش وارد نشود. به هر حال ما خودزنی نمی کنیم. می خواهیم به پول مان برسیم و با خیال راحت تر لیگ را برگزار کنیم. انشااله این مشکل هم حل و فصل می شود.
 
 

فردا: بسیاری از کارشناسان، پرسپولیس را باز هم در قواره قهرمانی می بینند. نظر خودتان چیست؟ 

- نظر ما هم همین است. فقط اگر مسئولان باشگاه هم دوست داشته باشند که این اتفاق تکرار شود حتما به ما کمک می کنند که بدون دغدغه در لیگ جلو برویم و امتیازات را درو کنیم. در اینصورت این فصل هم قهرمان تکراری می شود هم آقای گل(خنده).   
 
 

فردا: فکر می کنی این فصل به تیم ملی دعوت شوی؟ 
- بازی برای تیم ملی و بودن کنار این تیم آرزوی هر ایرانی است. من هم مثل سایرین این را دوست دارم و برای رسیدن دوباره به پیراهن تیم ملی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد. از اینجا به بعدش به کی روش و نظر او بستگی دارد. مربیگری سلیقه ای است و من هم به نظر کی روش احترام می گذارم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول