:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

شجاع خلیل زاده: این پرسپولیس کلی گل زن مادرزاد دارد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 135 ] - شنبه, 7 مرداد 1396
شجاع خلیل زاده: این پرسپولیس کلی گل زن مادرزاد دارد!

شجاع خلیل‌زاده: این پرسپولیس کلی گل‌زن مادرزاد دارد!   او حالا یکی از خوشحال‌ترین بازیکنان پرسپولیس است، کسی که اولین گل این تیم در لیگ هف...

شجاع خلیل‌زاده: این پرسپولیس کلی گل‌زن مادرزاد دارد!

 

او حالا یکی از خوشحال‌ترین بازیکنان پرسپولیس است، کسی که اولین گل این تیم در لیگ هفدهم را به ثمر رساند.

 

بدون شک برای شجاع خلیل زاده بهتر از این نمی شد. بازیکنی که بیش از یک سال صبر کرد تا بتواند پیراهن سرخ پرسپولیس را بر تن کند. اولین بازی برای پرسپولیس و اولین گل. شجاع پس از این گل روی هوا بود و غیر قابل کنترل. او حالا دارد در تیمی بازی می کند که مدت ها آرزویش را داشت. در تیمی به بزرگی پرسپولیس که امسال حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. پس از بازی وقتی با شجاع تماس گرفتیم در اتوبوس بود برای رفتن به سمت هتل. خوشحال بود و با روی باز برای دقایقی با ما گفت و گو کرد.

پس از گلی که زدی قشنگ می شد احساس کرد که روی ابرها بودی.حتی نحوه خوشحالی کردنت هم انرژی خاصی داشت.

من اول می خواهم از همه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر کنم. سعی کردیم از همان بازی اول میخ مان را محکم بکوبیم. این پیروزی تقدیم به همه هوادارانی که عشق شان رنگ قرمز و پرسپولیس است.

یک گل خوب هم زدی و ...

گلم را هم به آنها تقدیم می کنم که حتی وقتی در پرسپولیس نبودم هم از من حمایت می کردند. قول داده بودم به این تیم می آیم و خوشحالم این اتفاق افتاد. برای ما خیلی مهم بود که در اولین بازی فصل بتوانیم در خانه خومان پیروز باشیم. این اتفاق نمی افتاد اگر هواداران حمایت نمی کردند. فقط خدا را شکر می کنم. فکر نمی کردم در اولین بازی ام گل بزنم ولی آقای برانکو با توجه به قدرت سرزنی که من دارم گفته بود هنگام ضربات کرنر و کاشته جلو بروم. در طول فصل هم این اتفاق می افتد.

یعنی می خواهی جای یک مدافع گل زن مثل هاشمی نسب را در پرسپولیس پر کنی؟ مدتی بود که سید جلال این وظیفه را بر عهده داشت.

به این فکر نمی کنم که گل بزنم به این فکر می کنم طوری عمل کنم که برای تیم موثر باشم. ماشالله پرسپولیس اینقدر گلزن مادرزاد و خوب دارد که به گلزنی من نیاز ندارد. حالا ما هم اگر موقعیتی گیرمان بیاید تلاش می کنیم آن را گل کنیم.

خیلی ها می گویند که با آمدن شجاع خلیل زاده به پرسپولیس سیدجلال شاید دیگر شانس بازی کردن نداشته باشد.

اصلا این طور نیست. در پرسپولیس هیچ بازیکنی نمی تواند ادعا کند که در ترکیب اصلی به میدان می رود. این بحث هایی که بعضی ها به آن دامن می زنند. سید جلال بازیکن بزرگی است و دیگر نیازی به تعریف من ندارد. او بزرگتر تیم است و افتخار می کنیم یکی مثل سیدجلال در پرسپولیس داریم. او در حال حاضر مصدوم است ولی انشالله زود برمی گردد و برای تیم بازی می کند. همه در تیم دعا می کنیم که هر چه زودتر برگردد.

پرسپولیس این روزها مشکلات زیادی را تجربه می کند که مربوط به مسائل مالی است.نظرت در این باره چیست؟

من تازه به پرسپولیس آمده ام و دوست ندارم وارد مسایل حاشیه ای شوم ولی بازیکنان فقط می گویند آرامش می خواهند. امیدوارم این سوء تفاهم ها برطرف شود و انشالله بتوانیم در همینطور که لیگ را خوب شروع کرده ایم ادامه دهیم. خدا را شکر بازی‌های لیگ را خوب و روان آغاز کردیم و با تلاش بچه‌ها توانستیم به سه امتیاز دیدار با فولاد دست پیدا کنیم. امیدوارم با تداوم همین روند بتوانیم سه امتیازهای بیشتری را جمع کنیم.

پس از بازی در جمع خبرنگاران از این گفتی که می خواهی به تیم ملی برسی.می دانی که کار سختی داری؟

قبول دارم اما هدفم این است که به تیم ملی برسم. من قبلا در تیم ملی بودم. با کی روش کار کرده ام. قطعا او شایسته ترین و بهترین ها را دعوت می کند. من هم تلاش می کنم که بتوانم جزو این بازیکنان باشم. حضور در تیم ملی صد درصد یکی از اهدافم است و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا با بهترین عملکرد به تیم ملی دعوت شوم. منتهی کار سخت است. سال جام جهانی است و همه بازیکنان کاملا آماده هستند و می خواهند به تیم ملی دعوت شوند. ولی قطعا هر بازیکنی شانس حضور در تیم ملی را دارد.

 حرف خاصی باقی مانده؟

یک بار دیگر از همه هواداران تشکر می کنم که همه جوره از تیم حمایت کنند و کنار ما هستند. انشالله بتوانیم دومین قهرمانی متوالی لیگ را به دست بیاوریم. تا به حال این اتفاق در لیگ برتر نیفتاده است و هدف ما این است. انشالله دبل کنیم. این اتفاق دور از دسترس نیست.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول