:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها
منصوریان:محرومیت بازیکنان ما خنده دار بود
0
0
0

منصوریان:محرومیت بازیکنان ما خنده دار بود

شنبه, 7 مرداد 1396 - 11:40 قبل از ظهر - 29 July 2017
:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها
نويسنده : جمعیت حامیان هواداران فوتبالبدون نظر [ 77 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 5714لینک خبر : http://www.iranfootballfan.ir/index/post_5714/
منصوریان:محرومیت بازیکنان ما خنده دار بود

منصوریان:محرومیت بازیکنان ما خنده‌دار بود     سرمربی استقلال پس از شکست برابر نفت آبادان انتقادات تندی را علیه فدراسیون فوتبال مطرح کرد. علیرضا...

منصوریان:محرومیت بازیکنان ما خنده‌دار بود

 

 

سرمربی استقلال پس از شکست برابر نفت آبادان انتقادات تندی را علیه فدراسیون فوتبال مطرح کرد.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با نفت آبادان با خبرنگاران صحبت کرد:

*لعنت به خودخواهی و بی‌سوادی فوتبال

قبل از هر چیز باید بگویم روز گذشته به من زنگ زدید و مدام تماس گرفتید که به نشست بیایم، اما آمدیم و شما نبودید. ما هم دنبال زمین بودیم و هم لباس. شما هم به صورت خودجوش غیب شدید. ما به احترام اینکه مردم آبادان را دوست داریم، آمدیم.به مردم آبادان به خاطر این برد تبریک می‌گویم. به همه مردم زرد طلایی تبریک می‌گویم. به نمایندگی از تیم و هواداران به ساکت تبریک می‌گویم. لعنت به خودخواهی و بی‌سوادی فوتبال. لعنت به قوانین فوتبال که در مملکت ما رعایت نمی‌شود. لعنت به قوانین فیفا. لعنت به گذشته‌ای که فراموش می‌شود. نمی‌دانم محمد رضا ساکت می‌داند استقلال نیمی از هواداران فوتبال را دارد یا نه. ما تا قبل بازی صبر کرده بودم. ما کار قانونی کرده بودیم و تصورمان این بود که قانونی با ما برخورد شود. مملکت ما این همه شهید داده که آزادی بیان باشد، اما اسیر دیکتاتوری شدیم.

*افتخار می کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند

به تاج گفتم با قوانین عجیب و غریب خود به قوانین فیفا توهین کردید. یکسری از خبرنگاران قوانین فیفا آگاهی دارند و نوشتند که غیرقانونی بازیکنان ما را محروم کردند. به تاج گفتم کار قانونی انجام دهید، صحبتی نمی‌کنم، ما تابع قوانین فیفا و فدراسیون هستیم.در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای‌مان در نیامد. باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند اما برای تیم امید با ما این رفتار را کردند. در سال جاری در پست دفاع وسط، پادوانی و مگویان مصدوم شدند. رابسون رفت، وضعیت ثبت قراداد منتظری مشخص نبود. فرشید باقری، امید ابراهیمی و اسماعیلی مصدوم بودند.

*آقای ساکت! از قوانین فوتبال اطلاع نداری

 شب 23 تیر نامه‌ای به رئیس باشگاه ارسال کردیم و 24 تیر این نامه با پیوست امضای رئیس باشگاه به دفتر تاج و ساکت رسید. در کمیته انضباطی اعلام کردند که بازیکنان ما محروم هستند. از شما می‌پرسم باید راه قوانین بین‌المللی را برویم یا راه قوانین فدراسیون را؟ به تاج گفتم اگر جایی بروید بگویند بازیکن را محروم کردید، به شما می‌خندند. گفتم اگر ما نامه به فیفا بزنیم، تعلیق می‌شوید.به حسن‌زاده گفتم ما نامه‌ به فدراسیون دادیم، گفت تراکتورسازی نامه داده بود ولی محروم‌شان نکردیم. آنجا متوجه شدیم که نامه‌های ما به کمیته انضباطی داده نشده است. مجبور شدیم نامه‌هایی که به فدراسیون داده بودیم، به حسن‌زاده نشان دهیم. ما ماده‌های انضباطی فوانین فیفا و ای اف سی را دادیم. در قوانین فیفا گفته شده که حتی تیم ملی می‌تواند تنها سه روز قبل از بازی‌های فیفا بازیکنان را در اختیار داشته باشد. هیئت رئیسه فیفا هم اعلام کرده که دادن بازیکن به تیم امید ضروری نیست. آیا بازی‌های امید در تقویم فیفا بوده یا نه؟ نبوده است. پس ما کار غیرقانونی نکرده‌ایم. به رئیس باشگاه گفتم ما باید جوابگوی 30 میلیون هوادار باشیم و نباید وارد زمین شویم.  آقای ساکت! از قوانین فوتبال اطلاع نداری. چرا باید به فوتبال خیانت کنید؟ آیا هواداران می‌دانستند که ما روز قبل از بازی کارت بازی بازیکنان را نگرفته بودیم؟ زمان دادرسی بازیکنان محروم ما را نهم مرداد گذاشته‌اید؟ با شعور مردم بازی نکنید.

*محرومیت بازیکنان ما خنده‌دار بود

 از شما یک سوال دارم، آیا فقط هواداران استقلال از شعار رکیک استفاده می‌کنند؟ به نیروی انتظامی گفتم کاری به هواداران آبادانی نداشته باشید، چون احساسی هستند. سال گذشته اولین بازی ما را از حضور هواداران محروم کردند. گلر ما را محروم کردند. این از پارسال، این هم از امسال. من 40 روز برای تیمم زحمت کشیده بودم. محرومیت بازیکنان ما خنده‌دار بود. به حسن‌زاده گفتم این حکم را بشکنید، چون غیرقانونی است. این حکم توهین به هوادار، پیشکسوت و فوتبال است. چون منصوریان سه بازیکن نداده محروم کردید، اصلا دلیلی ندارد منصوریان پاسخ تلفن‌های شما را بدهد، چون قانون را می‌دانیم. من فقط سیدمجید حسینی را در دفاع داشتم، آقای ساکت دلتان خنک شد؟

*ساکت باید از هواداران استقلال عذرخواهی کند

 این برد چیزی از زحمت‌های صنعت نفت کم نمی‌کند، اما تیم ما بهم ریخت. ساکت باید از هواداران استقلال عذرخواهی کند. من به رئیس باشگاه گفتم که باید از او به کمیته انضباطی شکایت کنیم. او توانسته حکم بدهد و بازیکنان ما را محروم کند. ما در فضای بی‌اطلاعی هستیم و لعنت به این بی‌اطلاعی و خودخواهی دوستان. تیمی که برای آن زحمت کشیدیم اما تا ساعت 4 بعداز ظهر نمی‌دانستیم که بازیکن داریم یا نه.

*با کریمی دو سال دیگر تمدید کردیم

با محسن کریمی دو سال دیگر تمدید کردیم. سلامت این بازیکن برای ما مهم بود، به همین دلیل او را از لیست خارج کردیم. ما بین تاریخ میلادی و شمسی هم گیر کرده‌ایم، نمی‌دانیم باید با تاریخ تولد شمسی جلو برویم یا میلادی. به تاج گفتم همه می‌گویند نگران جوانان هستیم، پس اجازه دهید همه جوانان بازی کنند. 

* فوتبال ما در بی قانونی غلت می‌زند

قوانین فیفا در مرزهای ما رعایت نمی‌شود. اگر بخواهیم قوانین را ببینیم می‌توانیم در اینترنت ببینیم. هیچ مربی یا بازیکنی گارانتی ندارد که بتواند موفق شود. یک نفر از طبقه بالا به طبقه پایین دستور می‌دهد بازیکن را محروم کنند. وقتی قانون رعایت نمی‌شود، نمی‌توانیم بدهی‌ها را هم بگیریم. من قبلاً به تاج گفته بودم که فوتبال ما در بی قانونی غلت می‌زند و بهتر است قبل از هر چیز به جای مبارزه با برخی مسائل، برویم با قوانین فوتبال آشنا شویم.منظور من ساکت فقط نیست. ضمن اینکه من حرف‌هایم را باید به شما بگویم. بروم در اتاق خالی فریاد بزنم؟ شما باید حرف‌های من را انتقال بدهید.

* در نیمه اول از نظر روحی باخته بودیم

اینجا کری خوانی نیست که می‌گویید نتایج در گذشته چه شده است. وقتی شما عقب می‌افتید ممکن است که نوع بازی‌تان هم تغییر کند. در نیمه اول شکل و شمایل تیم‌مان عوض شده بود. البته تیم ما در نیمه اول از نظر روحی باخته بود. در نیمه اول سردرگمی داشتیم، اما در نیمه دوم کامل سوار بازی بودیم. نفت در نیمه دوم فقط یک موقعیت خوب با حرکت پریرا روی دروازه ما داشت که می‌توانست تبدیل به گل دوم شود. به نظرم عملکرد صنعت نفت نسبت به سال گذشته بهتر شده است. 

*نفت می‌تواند جایگاه خوبی در لیگ امسال داشته باشد

 نسبت به عملکرد داوری هیچ اعتراضی نداریم. اعتراض در طول بازی هم طبیعی است، اما ما اعتراضی نداریم. به نظرم حتی پنالتی که گرفته شد درست بود، من از زاویه خوبی ندیدم، اما وقتی سوال کردم متوجه شدم که پنالتی درست بوده است.کمالوند سابقه فوتبالی زیادی ندارد، اما سابقه مربیگری‌اش خوب بوده است. صنعت نفت نسبت به سال گذشته بهتر بازی می‌کند، تقویت هم شده و فارغ از نتیجه مقابل استقلال تیم قدرتمندی است و می‌تواند جایگاه خوبی در لیگ امسال داشته باشد و نحوه بازی آنها هم مشخص است.

*می‌توانستیم بهتر بازی کنیم

شرایط ما خیلی خوب بود و اگر ساختارمان در نیمه اول به هم نمی‌خورد، می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. اگر شکل خودمان را داشتیم می‌توانستیم برگردیم، اما از شکل خودمان خارج شدیم. تیم ما یک هفته است که به هم خورده و از نفراتی که با آنها کار کرده بودیم، نتوانستیم استفاده کنیم. نسبت به سال گذشته هم ما تغییرات زیاد داشتیم، اما این هم طبیعی است وقتی تیم‌ها مقابل استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند، با انگیزه‌تر هستند. صنعت نفت هم خوب بود، اما ما ساختارمان به هم خورد. از نظر روحی به هم ریختیم.

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات


ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !

:: مطالبی که حاوی پیام هایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، منتشر نخواهد شد!


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟
  • 1 - بلی
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز
1پرسپولیس233052
2ذوب آهن23738
3فولاد23738
4سایپا23038
5پارس جنوبی جم23737
6استقلال231535
7پیکان23435
8گسترش فولاد23-630
9تراکتورسازی23-228
10صنعت نفت آبادان22-428
11نفت تهران24-924
12پدیده23023
13سپاهان23-621
14سپیدرود رشت23-1220
15استقلال خوزستان23-1820
16سیاه جامگان23-1316