:: خبر ویژه

۷۰ میلیارد تومان به ۱۴۰ نفر بدهکاریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - شنبه, 7 مرداد 1396
۷۰ میلیارد تومان به ۱۴۰ نفر بدهکاریم

۷۰ میلیارد تومان به ۱۴۰ نفر بدهکاریم     مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید این باشگاه مبلغ ۷۰ میلیارد تومان به چیزی در حدود ۱۴۰ نفر در داخل ایران بدهک...

۷۰ میلیارد تومان به ۱۴۰ نفر بدهکاریم

 

 

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید این باشگاه مبلغ ۷۰ میلیارد تومان به چیزی در حدود ۱۴۰ نفر در داخل ایران بدهکار است.

سیدرضا افتخاری بعد از شکست تیم استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر، گفت: تیم ما در هفته های آینده بهتر می شود. این استقلا، استقلال واقعی نیست.

وی با اشاره به محرمیت سه بازیکن این تیم گفت: بازیکنان محروم ما از هفته آینده بر می گردند. با صحبتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشتم قرار شد بازیکنانمان همین یک جلسه محروم باشد و هفته آینده به ترکیب تیم اضافه می شوند. شرایط استقلال دگرگون می شود و نتایج هم بهتر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه بازی با نفت را چطور دیده است، گفت: در کار فنی دخالت نمی کنم ولی بازیکنان با تکنیک و باتجربه ای داریم. هماهنگی بازیکنان زمان می برد. اگر آنها در زمین همدیگر را پیدا کنند کار تاکتیکی بهتر می شود.

افتخاری همچنین درباره بدهی های این باشگاه، تاکید کرد: ما پرونده ای در فیفا نداریم. تمام مطالبات را پرداخت کردیم و پرونده ها در فیفا بسته شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که استقلال در ایران چه میزان بدهی دارد؟ تصریح کرد: در ایران به مربیان و بازیکنان زیادی بدهکاریم. دنبال این هستیم با اختصاص یک بودجه به تدریج بدهی های داخلی را پرداخت کنیم و پرونده ها را یکی دو سال ببندیم. در حال حاضر ۷۰ میلیارد تومان بدهی داریم که برای ۱۰ سال گذشته بوده است. فکر می کنم حدود ۱۳۰ تا ۱۴۰ نفر طلبکار هستند.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه بازیکنان مصاحبه می کنند و می گویند به عشق استقلال و پرسپولیس به این تیم ها آمده اند، گفت: آن زمان که بازیکنان به عشق تیم و پیراهن استقلال می آمدند تمام شده و بازیکنان دنبال پولشان هستند. البته این هم حقشان است.

افتخاری در پایان درباره اینکه میزان درآمد باشگاه از اسپانسر سال گذشته چقدر بوده و این مبلغ امسال چقدر خواهد شد، گفت: سال گذشته از اسپانسر ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون گرفتیم. امسال اگر هواداران همکاری کنند بالای ۳۰ میلیارد تومان می گیریم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول