:: خبر ویژه

شیعی: در چند روز آینده تغییرات جدیدی در فدراسیون انجام می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 109 ] - شنبه, 7 مرداد 1396
شیعی: در چند روز آینده تغییرات جدیدی در فدراسیون انجام می شود

شیعی: در چند روز آینده تغییرات جدیدی در فدراسیون انجام می‌شود     یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می‌گوید در چند روز آینده شاهد تغییرات ...

شیعی: در چند روز آینده تغییرات جدیدی در فدراسیون انجام می‌شود

 

 

یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می‌گوید در چند روز آینده شاهد تغییرات جدیدی در فدراسیون خواهیم بود.

محمود شیعی، مدیرعامل پیکان پس از تساوی تیمش برابر پدیده اظهار کرد: بازی خوبی انجام دادیم. البته انتظار داشتیم بهتر از این باشیم که اتفاق نیفتاد. فکر می‌کنم امسال لیگ بسیار سختی داشته باشیم و به آن راحتی که قبلا می‌گفتیم سهمیه بگیریم نیست. ان‌شاءالله بتوانیم با تقویت تیم که قرار است دو فوروارد خارجی به جمع‌مان اضافه شود شرایط‌مان بهتر از این شود. ما چند بازیکن در تعطیلات پایان فصل از دست دادیم و به جای آن‌ها بازیکنان خوبی هم‌چون مهدی مومنی، بختیار رحمانی و سعید صادقی را جذب کردیم. امیدواریم که امروز و فردا دو فوروارد خوب خارجی هم جذب کنیم تا شرایط‌مان بهتر از این شود. اگر قرار باشد قراردادی امضا کنیم تلاش می‌کنیم قرارداد دو ساله ببندیم که سال دوم هم این بازیکنان اگر خوب باشند در کنار ما بمانند.

این عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت‌هایش درباره حواشی روزهای اخیر این فدراسیون هم گفت: آن چیزی که در فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده خیر است. بحث‌هایی از قبل وجود داشت که دبیرکل فدراسیون فوتبال تغییر کند. آقای اسدی هم همچنان قرار است به عنوان مشاور به فعالیت خودشان ادامه دهند. قبلا می‌گفتند چرا در فدراسیون تغییراتی انجام نمی‌شود و فدراسیون مثل گذشته کار می‌کند اما الان نشان دادیم که فدراسیون کار خودش را می‌کند و تغییرات اساسی انجام شده است. آن چیزی که خواسته مردم و رسانه‌ها بود، فدراسیون فوتبال به دنبال آن است. فکر می‌کنم طی چند روز آینده هم شاهد تغییرات جدیدی باشیم که آقای تاج اعمال خواهند کرد. تلاش می‌کنیم فدراسیون فوتبال را پویا کنیم تا وضعیت بهتر از این شود.

او در ادامه درباره تصمیم‌گیری‌های کی‌روش و این که دستیاران ایرانی را کنار گذاشته و حمایت فدراسیون از این تصمیمات هم گفت: هیات رییسه مساله آقای کی‌روش را به آقای تاج سپرده است. آقای تاج این مسائل راهبردی را انجام می‌دهند و درباره این مساله از ایشان سوال کنید بهتر است چون مسوولیت‌ این موضوع با ایشان است.

شیعی در ادامه درباره این که امیر عابدینی عنوان کرده بود فدراسیون تاج امنیتی اداره می‌شود گفت: من شاهد چنین مساله‌ای نیستم. اگر در جلسات هیات رییسه شرکت کنید می‌بینید که جلسات پرچالش و پر از گفت‌وگو داریم که نتایج خوبی دارد اما خیلی از این مسائل بنا به دلایلی به بیرون انتقال داده نمی‌شود. بحث‌هایی که ما می‌کنیم تمام اعضای هیات رییسه در آن مشارکت دارند و نظر می‌دهند. من به عنوان کسی که منتقد هیات رییسه هستم خیلی از مباحث را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم نظرات خودم را بگویم. حتی در جلسات کمیته فنی هم مباحث ما بسیار طولانی پیگیری می‌شود. آن چیزی که از جلسه خارج می‌شود ماحصل یک مباحث ۱۰ ساعته است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول