:: مقاله

ضرر میلیاردی سازمان لیگ به باشگاه ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 123 ] - شنبه, 7 مرداد 1396
ضرر میلیاردی سازمان لیگ به باشگاه ها

ضرر میلیاردی سازمان لیگ به باشگاه‌ها     هفته نخست هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که سازمان لیگ با مشخص نکردن تکلیف تبلیغا...

ضرر میلیاردی سازمان لیگ به باشگاه‌ها

 

 

هفته نخست هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که سازمان لیگ با مشخص نکردن تکلیف تبلیغات محیطی در همین هفته اول ضرر میلیاردی به باشگاه‌ها زد!

درحالی که اکثر باشگاه های حاضر در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با مشکلات مالی مواجه هستند و چشم به درآمدهایی مانند بلیت فروشی و تبلیغات محیطی فوتبال دارند، سازمان لیگ در همین هفته اول ضرر میلیاردی به این تیم ها زد.

شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر روز ۱۴ اردیبهشت ماه سالجاری به پایان رسید و تا روز پنجم مرداد که فصل هفدهم شروع شد، سازمان لیگ ۸۴ روز فرصت داشت تا تکلیف تبلیغات محیطی را مشخص کند و با یک شرکت به توافق برسد تا در شروع لیگ بخشی از دریافتی خود را به باشگاه ها اختصاص دهد.

اما سازمان لیگ برتر که در برنامه ریزی رو به عقب حرکت می کند و هر روز هم بدتر از دیروز می شود، در این مدت دست روی دست گذاشت و با شرکتی به توافق نهایی نرسید تا لیگ جدید هم از راه رسید و هفته اول بدون تبلیغات محیطی برگزار شد.

در این مورد گفته می شود سازمان لیگ اختیاری از خودش ندارد و چشم به دهان فدراسیون فوتبال دارد تا تکلیف تبلیغات محیطی را مشخص کند. فدراسیون فوتبال هم البته چشم به دهان برخی معاونان وزیر ورزش دارد تا آنها بگویند که با کدام شرکت قرارداد بسته شود.

در این میان هفته اول که می توانست درامد خوبی برای باشگاه ها داشته باشد بدون آنکه قراردادی بسته شود سپری شد و ضرری میلیاردی متوجه باشگاه  ها شد. باید دید وزارت ورزش کدام یک از شرکت های متقاضی را به عنوان کارگزار تبلیغات محیطی به فدراسیون فوتبال معرفی خواهد کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول