:: خبر ویژه

ارتش سرخ تراکتورسازی آماده شروع فصل جدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 116 ] - شنبه, 31 تیر 1396
ارتش سرخ تراکتورسازی آماده شروع فصل جدید

ارتش سرخ تراکتورسازی آماده شروع فصل جدید     ترکیب تراکتورسازی در فصل جدید تقریباً همان چیزی خواهد بود که روز گذشته مقابل گسترش فولاد به میدان رفت. ...

ارتش سرخ تراکتورسازی آماده شروع فصل جدید

 

 

ترکیب تراکتورسازی در فصل جدید تقریباً همان چیزی خواهد بود که روز گذشته مقابل گسترش فولاد به میدان رفت.

تیم تراکتورسازی که کارش را برای آماده‌سازی فصل جدید از چند هفته پیش با یحیی گل‌محمدی آغاز کرد، همانطور که از ابتدا مشخص بود کار دشواری در لیگ هفدهم خواهد داشت.

محرومیت از 2 پنجره پیاپی نقل و انتقالات، خروج 6 بازیکن ترکیب ثابت این تیم و عدم توانایی در بازی دادن به 4 بازیکن که با آنها قرارداد بسته بودند عمده‌ترین دلیل کار دشوار تراکتورسازان در فصل جدید است.

با این حال سرمربی تراکتورسازی که در کار با جوان‌ها خوش‌نام و خوش سابقه است همانطور که از پیش مشخص بود باید جاهای خالی تیمش را با جذب نیرو از تیم‌های پایه پر می‌کرد و این کار را خیلی زود و به خوبی انجام داده است.

تراکتورسازی روز گذشته آخرین دیدار تدارکاتی خودش پیش از شروع لیگ برتر را انجام داد و ترکیبی که برای این تیم به میدان رفت به احتمال زیاد نزدیک به ترکیب اصلی این تیم برای فصل جدید خواهد بود. ترکیبی متشکل از بازیکنان جوان و جویای نام و باتجربه‌های لیگ برتر.

photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۱_۱۹-۵۷-۴۹

باشگاه و هواداران پرشور تراکتورسازی امید زیادی دارند تا با این ترکیب بتوانند در فصل جدید خلاف انتظارها عمل کرده و مثل همیشه تیمی قدرتمند و مدعی بسازند.

حاصل دستپخت گل‌محمدی برای فصل جدید دیدنی خواهد بود و همه منتظرند ببینند او می‌تواند کارنامه خوبی که در ذوب‌آهن از خودش به نمایش گذاشته در تراکتورسازی هم تکرار کند یا نه.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول