:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

جراحی سریع السیر منشا در تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 226 ] - جمعه, 30 تیر 1396
جراحی سریع السیر منشا در تهران

جراحی سریع السیر منشا در تهران     مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که دچار بیماری داخلی شده بود، روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت و از امروز دوران نقاهتش...

جراحی سریع السیر منشا در تهران

 

 

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که دچار بیماری داخلی شده بود، روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت و از امروز دوران نقاهتش آغاز خواهد شد.

گادوین منشا برترین گلزن فصل گذشته پیکان که با 16 گل زده عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت در این فصل راهی پرسپولیس شد تا شماره 90 سرخپوشان را از آن خود کند. با حضور این مهاجم گلزن در کنار مهدی طارمی به نظر می رسید آنها یکی از برترین زوج های هجومی لیگ را از آن خود کنند و با درخشش این بازیکن در دیدارهای تدارکاتی برانکو ایوانکوویچ به این موضوع امیدواری بیشتری نیز داشت. بدشانسی اما در روزهای پایانی اردوی سرخپوشان این بازیکن را با بیماری داخلی مواجه کرد تا برای برطرف کردن آن نیاز به عمل جراحی داشته باشد.


منشا در بازگشت کاروان پرسپولیس از اردوی اوکراین طبق نظر کادرپزشکی مورد عمل جراحی قرار گرفت و از امروز دوران نقاهتش برای بازگشت به تمرینات را شروع خواهد کرد. هنوز از میزان دور ماندن این مهاجم سرخپوشان اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

اما به نظر می‌رسد در حالت خوشبینانه برانکو قادر باشد او را بعد از سه هفته در اختیار داشته باشد تا با قدرت کامل تهاجمی تیمش را مهیای فصل جدید رقابت‌ها کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول