کمیته رفاهی

سپیدرود؛ جذاب، دوست داشتنی، مردمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 259 ] - جمعه, 30 تیر 1396
سپیدرود؛ جذاب، دوست داشتنی، مردمی

سپیدرود؛ جذاب، دوست‌داشتنی، مردمی     تیم فوتبال سپیدرود رشت در حالی خود را آماده حضور در لیگ برتر می‌کند که هنوز تکلیف مالکیت این تیم مشخ...

سپیدرود؛ جذاب، دوست‌داشتنی، مردمی

 

 

تیم فوتبال سپیدرود رشت در حالی خود را آماده حضور در لیگ برتر می‌کند که هنوز تکلیف مالکیت این تیم مشخص نشده و احتمال می‌رود در میانه‌های فصل با مشکلات مالی روبرو شود.

پس از دوری یک ساله نمایندگان استان‌های شمالی کشور از لیگ برتر، سپبیدرود رشت موفق شد در فصلی که در بیشتر هفته‌ها جزو سه تیم اول بود، جواز حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر را کسب کند. در ادامه به بررسی عملکرد این تیم ریشه دار گیلانی پیش از فصل هفدهم لیگ برتر می‌پردازیم.

* مدیریت و کادرفنی

سپیدرود یکی از تیم‌هایی است که هنوز صاحب رسمی پیدا نکرده است. در حالی که هیات فوتبال استان گیلان مالکیت این باشگاه را به صورت صوری به میرشهاب مومنی سپرد تا کارهای انتقال این باشگاه سریع‌تر انجام بگیرد اما هنوز مشتری برای خریدن این باشگاه شمالی پیدا نشده است.

مدیران سپیدرود تصمیم گرفتند کار خود را در لیگ هفدهم با علی نظرمحمدی ادامه دهند؛ او توانست سپیدرود را پس از سال‌ها به لیگ برتر بیاورد. نظرمحمدی نیز خوب می‌داند که با وضعیتی که تیمش دارد کار سختی برای ماندن در لیگ برتر - که اولویت نخست نماینده استان گیلان است - دارد.

* آماده‌سازی پیش فصل

سپیدرودی‌ها به علت مشخص نبودن مالک و منابع مالی نتوانستند اردویی در خارج از کشور برگزار کنند و ترجیح دادند در کردان کرج اردو زده و روند آماده‌سازی تیم خود را در این شهر پیگیری کنند.

همچنین سپیدرودی‌ها برای هماهنگی بیشتر بازیکنان، چند دیدار تدارکاتی پیش از آغاز هفدهمین دوره لیگ برتر برگزار کردند که از جمله دیدارهای دوستانه مهم این تیم، تساوی مقابل تیم‌های لیگ برتری سایپا و فولاد و پیروزی مقابل شاگردان مجید جلالی در پیکان بود.

* بازیکنان

مهم‌ترین مهره‌ای که شاگردان علی نظرمحمدی را در لیگ هفدهم همراهی نمی‌کند شایان مصلح است که به پرسپولیس پیوست. سپیدرودی‌ها موفق شدند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان باتجربه‌ای چون احمد آهی، مهرداد جماعتی و غلامرضا رضایی را به لیست خود اضافه کنند.

همچنین نظرمحمدی با جذب بازیکنانی جوانی چون توحید غلامی، عماد میرجوان و میعاد یزدانی انگیزه تیم خود را بالا برد تا بتواند به نخستین اولویت خود یعنی باقی ماندن در بالاترین سطح فوتبال ایران برسد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس از سد تیم السد قطر عبور می کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد؟

گالری عکس

جدول