:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

از حضور در کمیته اخلاق استقبال می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 140 ] - یکشنبه, 18 تیر 1396
از حضور در کمیته اخلاق استقبال می کنم

از حضور در کمیته اخلاق استقبال می‌کنم     سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه از حضور در کمیته اخلاق فدراسیون استقبال می‌کند، گفت: حرف م...

از حضور در کمیته اخلاق استقبال می‌کنم

 

 

سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه از حضور در کمیته اخلاق فدراسیون استقبال می‌کند، گفت: حرف من منطقی است و نمی‌دانم چرا می‌گویند نظراتم باعث تشویش اذهان عمومی شده است.

مجید جلالی درباره احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقا از این بابت خوشحال می شوم. باید درباره این موارد صحبت کرد و حرفمان را بزنیم. من قبلا دو، سه بار نامه زدم ولی ترتیب اثر داده نشد. مسئولان باید بپذیرند که کارشان اشکال دارد.

وی درباره دلیل احضارش تاکید کرد: من درباره اینکه چرا قرعه کشی لیگ برتر دیر برگزار می شود صحبت کرده بودم. حتما به همین خاطر است وگرنه حرف دیگری نزده ام.

سرمربی تیم پیکان در خصوص اینکه سرمربیان دیگر لیگ برتر از جمله برانکو ایوانکوویچ هم خواستار برگزاری زودهنگام قرعه کشی لیگ برتر شده اند، تصریح کرد: بله. این حرف ما منطقی است. حالا اینکه این موضوع چطور تشویش اذهان عمومی شده است را نمی دانم. اینها چیزهایی جدیدی است که می شنویم.

جلالی در ادامه در پاسخ به سئوالی در خصوص شرایط این تیم یادآور شد: تیم ما تقریبا شکل گرفته است ولی دو یا سه بازیکن جدید به خدمت خواهیم گرفت. چهار یا پنج بازی تدارکاتی دیگر هم برگزار می کنیم تا در شروع لیگ آماده باشیم.

سرمربی پیکان در پایان از پاسخ به سئوالی درباره تغییر دبیر کل فدراسیون فوتبال بعد از انتقادات کارلوس کی روش هم خودداری کرد و گفت: نظری در اینباره ندارم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول