:: اخبار
:: اخبار تیم ملی
عزیزی:کی روش هیئت رئیسه را از پرتغال می آورد، «ساکتینیو» هم دبیرکل می شود
0
0
0

عزیزی:کی روش هیئت رئیسه را از پرتغال می آورد، «ساکتینیو» هم دبیرکل می شود

یکشنبه, 18 تیر 1396 - 08:45 قبل از ظهر - 9 July 2017
:: اخبار
:: اخبار تیم ملی
نويسنده : جمعیت حامیان هواداران فوتبالبدون نظر [ 148 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 5645لینک خبر : http://www.iranfootballfan.ir/index/post_5645/
عزیزی:کی روش هیئت رئیسه را از پرتغال می آورد، «ساکتینیو» هم دبیرکل می شود

عزیزی:کی‌روش هیئت رئیسه را از پرتغال می‌آورد، «ساکتینیو» هم دبیرکل می‌شود     مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خدا آ...

عزیزی:کی‌روش هیئت رئیسه را از پرتغال می‌آورد، «ساکتینیو» هم دبیرکل می‌شود

 

 

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خدا آن روز را نیاورد، چون اگر کی‌روش پهلودرد بگیرد، به تاج می‌گوید که "از فدراسیون برو!".

مشاجره رسانه‌ای کارلوس کی‌روش و علیرضا اسدی در نهایت به برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال منجر شد. سرمربی تیم ملی فوتبال، به‌نوعی با یک بیانیه در صفحه شخصی‌اش، نفر دوم فدراسیون فوتبال ایران را تغییر داد.

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با تسنیم، به‌شدت از این موضوع ابراز ناراحتی کرده و می‌گوید که با اوضاعی که به وجود آمده و دبیرکل فدراسیون با یک بشکن عوض می‌شود، باید درِ این فوتبال را بست.

تسنیم: کی‌روش بالاخره به خواسته‌اش رسید و اسدی را برکنار کرد...
کی‌روش تقصیری ندارد. باید به حال فوتبال ایران تأسف بخوریم. برای تاج اظهار تأسف می‌کنم. یک آدم خوب در آن فدراسیون بود که آن را هم کنار گذاشتند. به‌جز اسدی، بقیه افرادی که در آن فدراسیون هستند، فوتبال را نمی‌فهمند،‌ یعنی فوتبال بازی نکردند که فوتبال را بفهمند. یعنی فوتبال به این ذلت، خواری، بدبختی و بیچارگی رسیده  که این آقا (کی‌روش) برای ما تعیین تکلیف کند؟! ما چقدر بدبختیم که یک نفر که کارمند ماست، از ما پول می‌گیرد و باید تا کمر جلوی مردم ما خم شود، برایمان تعیین تکلیف می‌کند.

تسنیم: کی‌روش به‌خاطر دو صعود پیاپی به جام جهانی، محبوبیت خوبی بین مردم پیدا کرده است...
وظیفه او این است که تیم ما را به جام جهانی ببرد، اما می‌آید و برایمان گردن‌کلفتی می‌کند. آقای کی‌روش! شما امید نمازی را کنار گذاشتی، مارکار آقاجانیان را کنار گذاشتی، کریمی و نکونام را از تیم ملی بیرون کردی و به قلعه‌نویی پریدی، بار اولتان نیست، قبلاً هم از این کارها انجام داده بودید. کی‌روش تیم ملی ما را به جام جهانی برده، وظیفه‌اش هم بود که ببرد. ما اگر نمی‌خواستیم به جام جهانی برویم، کریم شیره‌ای را از پاکستان می‌آوردیم و به او می‌گفتیم "جان مادرت، ما را به جام جهانی نبر!"، کی‌روش در این چند سال به‌اندازه 40 سال مربیان ایرانی پول گرفته است، یعنی نمی‌خواست با این پول ما را به جام جهانی ببرد؟! ما زمان ویرا که تازه سیگار هم می‌کشید به جام جهانی رفتیم. آقای فدراسیون فوتبال! یک سفره‌ای در این فدراسیون پهن شده و همه دارید از آن می‌خورید، حالا چه می‌شود اگر دو لقمه کم‌تر بخورید و کمی بیشتر به فکر این مردم باشید؟ به‌جای چلوکباب، کباب لقمه بخورید، به‌جای برگ، کوبیده بخورید، اما شما را به خدا به فکر این ملت باشید.

تسنیم: به‌نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال بیشتر از هر ارگان دیگری، مقصر این کارهای کی‌روش است.
"آقای تاج! دیگر درِ فوتبال را ببندید و اعلام کنید که کی‌روش همه‌کاره است". خوشحالم که اسدی از فدراسیون فوتبال بیرون آمد، چون آنجا به درد اسدی نمی‌خورد. کسی که به فدراسیون فوتبال می‌رود، باید ذلت بکشد. "آقای تاج! کی‌روش حتماً فردا هم می‌گوید شما هم باید بروی و شما باید این کار را بکنی، چون تا حالا هر کاری که گفته، انجام دادی. آقای تاج! از چه‌چیزی می‌ترسید؟ شما که پشتوانه سیاسی دارید، چرا جلوی او نمی‌ایستید؟! شما مدام از دین و خدا و پیغمبر حرف می‌زنید یا می‌گویید باید در این فوتبال بچه‌مسلمان‌ها بیشتر شوند، اما نمی‌توانید ایرادی از «کی‌روش جانتان» بگیرید. ما می‌گوییم داریوش مصطفوی پشتوانه سیاسی نداشت. به او فحش دادند و او هم گذاشت رفت، اما شما از چه می‌ترسید؟! آقای تاج! کی‌روش یک بیانیه در فیس‌بوکش گذاشته و با آن دست‌وپای شما را لرزانده است. حتماً‌ وقتی به فدراسیون فوتبال می‌آید، زلزله 18ریشتری می‌شود".

تسنیم: با این صحبت‌ها باید باز هم منتظر هجمه‌ طرفداران کی‌روش علیه شما باشیم!
اینها دیگر برایمان عادی شده است. "آقایان دلال‌ها، پاچه‌خوارها، ذلیل‌ها و آویزان‌ها! شما می‌توانید به من فحش بدهید، چون کارتان این است. شما می‌توانید به من بگویید که تو چه‌کار برای فوتبال ایران کردی که حالا داری به کی‌روش ایراد می‌گیری؟"، من به فنی کی‌روش ایراد نمی‌گیرم، من با بدبختی شما مشکل دارم. کی‌روش کارمند من و شماست. وظیفه او این است که به تک‌تک ایرانی‌ها احترام بگزارد، اما حیف. فقط می‌توانم بگویم حیف!

تسنیم: هیچ‌کس هم از دست صحبت‌های تند کی‌روش در امان نیست. می‌توان گفت که همه افراد حاضر در این فوتبال حداقل یک بار مورد لطف کی‌روش قرار گرفتند!
درِ دیزی باز است و کی‌روش هم حیا ندارد. خودشان این بهانه را به او دادند و این راه را برایش باز کردند. کی‌روش از خواب بیدار می‌شود، هر موقع گردن‌درد می‌گیرد به «ترابیان» گیر می‌دهد. شانه راستش درد می‌کند به «اسدی» می‌پرد. شانه چپش درد می‌کند، به «ساکت» می‌گوید "تو ساکت باش!"، خدا می‌داند چه‌زمانی پهلودرد می‌گیرد که خدا آن روز را نیاورد، چون کی‌روش پهلودرد بگیرد، به تاج می‌گوید که "از فدراسیون برو!".

من منتظر این قضیه هستم. این برای کی‌روش عادت شده که به همه بپرد، اما چون در فدراسیون ما کسی فوتبالی نیست، متوجه نمی‌شود. "آقایان فدراسیون فوتبال! همه چیز در قرارداد کی‌روش مشخص است، اما او برای شما تعیین تکلیف می‌کند. مطمئن باشید که تاج را هم به‌زودی عوض خواهد کرد. هیئت رئیسه را هم از پرتغال می‌آورد. کوتینیه را می‌کند نایب‌رئیس، مورینیو و نارانیو هم می‌شوند اعضای هیئت رئیسه. به‌جای ساکت هم ساکتینیو را می‌آورد. دو ماه بعد هم یک بیانیه در فیس‌بوکش می‌زند و می‌گوید که تاج باید استعفا بدهد. بعد هم «تاجینیو» از پرتغال می‌آید و می‌شود رئیس فدراسیون فوتبال ایران!".

کی‌روش اگر از اسدی ناراحت است، از ایران برود. کی‌روش 70، 80 سال نبوده، فوتبال در کشور ما انجام نمی‌شد؟! طوری صحبت می‌کند که من ماندم. از تاج تعجب می‌کنم. او یک روز می‌گفت "آقای خداداد! این بچه‌مسلمان‌ها باید در فوتبال باشند"، "آقای تاج! مسلمان‌تر از اسدی پیدا می‌کنید؟!".

تسنیم‌: چه صحبتی با علیرضا اسدی دارید؟
فقط می‌گویم که "آقای اسدی! من شما را می‌شناسم، اگر چنین اتفاقی افتاده، به یک دلیل است و آن هم این است که اینها هیچ‌کدامشان فوتبالی نیستند. تاج هم فوتبالی نیست".

تسنیم: با انتخاب ساکت به‌عنوان دبیرکل، جمع اصفهانی‌ها در فدراسیون فوتبال تکمیل شد.
فدراسیون ما اصفهانی هم باشد، مشکل از آن صندلی ریاست است که چسب ندارد! اگر هم داشته باشد، چسبش چینی است و زود کنده می‌شود! "آقای تاج! شک نکن نوبت شما هم می‌شود، اما بهتر است با عزت و احترام از این فوتبال بروی. فدراسیون شما فوتبالی نیست، ساکت فوتبال بازی کرده؟ کفاشیان گل بود، حالا به سبزه هم آراسته شد! اصلاً چه اشکالی دارد؟ ما هم جمع می‌شویم و فدراسیون مشهدی درست می‌کنیم! البته من 50 سال هم رئیس چنین فدراسیونی نمی‌شوم. اگر بشوم، خودم را دار می‌زنم".

تسنیم: دل خیلی پری از فدراسیون فوتبال دارید!
الآن فوتبال ما از لحاظ مدیریتی ذلیل است، دلیلش هم این است که یک عده آن را ول نمی‌کنند، چون پول خیلی زیادی در این فدراسیون وجود دارد. دوستان هم می‌گویند «وقتی این‌همه پول است چرا جوتراشی کنیم؟ اسدی بدبخت که طرفداری ندارد. دلال‌ها و برخی روزنامه‌ها طرف کی‌روش هستند، پس بهتر است هر کاری که او می‌خواهد انجام بدهیم تا این پول از بین نرود». خاک بر سرما با این فوتبالی که داریم! وقتی کی‌روش نفر دوم فدراسیون ما را فقط با یک بشکن عوض می‌کند، خاک بر سر ما کنند. برای تمام اعضای فدراسیون فوتبال و برای وزارت ورزش متأسفم. برای هر کس در این فوتبال است تأسف می‌خورم، چون می‌دانند اگر از اسدی حمایت کنند، نان‌شان آجر می‌شود و فردا به این طفلکی‌ها تیم نمی‌دهند.

تسنیم: ... و صحبت پایانی؟
ما چقدر بدبختیم. من خودم به‌شخصه بیشتر از این از تاج توقع داشتم. حداقل توقع من این بود که تاج یک‌روزه و به این راحتی چشمش را روی اسدی نمی‌بست. از آقای تاج ناامید شدم، "اما استادِ گرانقدر! نوبت شما هم می‌‌شود".

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات


ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !

:: مطالبی که حاوی پیام هایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، منتشر نخواهد شد!


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟
  • 1 - بلی
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز
1پرسپولیس233052
2ذوب آهن23738
3فولاد23738
4سایپا23038
5پارس جنوبی جم23737
6استقلال231535
7پیکان23435
8گسترش فولاد23-630
9تراکتورسازی23-228
10صنعت نفت آبادان22-428
11نفت تهران24-924
12پدیده23023
13سپاهان23-621
14سپیدرود رشت23-1220
15استقلال خوزستان23-1820
16سیاه جامگان23-1316