:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

ماجدی: داربی قبل از فصل، روحیه هواداران را به هم می ریزد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 120 ] - دوشنبه, 12 تیر 1396
ماجدی: داربی قبل از فصل، روحیه هواداران را به هم می ریزد

ماجدی: داربی قبل از فصل، روحیه هواداران را به هم می‌ریزد     پیشکسوت استقلال می‌گوید که برگزاری داربی پیش از آغاز فصل را به صلاح این تیم ن...

ماجدی: داربی قبل از فصل، روحیه هواداران را به هم می‌ریزد

 

 

پیشکسوت استقلال می‌گوید که برگزاری داربی پیش از آغاز فصل را به صلاح این تیم نمی‌داند.

میرشاد ماجدی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از نقل و انتقالات باشگاه استقلال چیست، گفت: از سه دیدگاه می‌توان این مسئله را دید. یک نگاه کارشناسی است، دو نگاه هواداری و در نهایت نگاه کادر فنی که از همه مهم‌تر است. من به عنوان نگاه کارشناسی معتقدم که نقل و انتقالات استقلال یک وجه منفی و یک وجه مثبت داشت. وجه منفی آن جایی بود که به جوانان شایسته استقلال به نوعی اطمینان نشد ولی جنبه مثبت آنجا بود که بازیکنان با تجربه خوبی به این تیم آمدند. بازیکنانی که وقتی جوانی جواب ندهد، گره کار را باز می‌کنند. اما از نگاه هواداری، هواداران اصولا از جذب بازیکنان اسم و رسم دار خوشحال می‌شوند و نگاه‌شان به این سمت است. در نهایت نگاه کادرفنی است که با توجه به مصاحبه‌های این عزیزان، به نظر می‌رسد که ۱۰۰ درصد از نقل و انتقالات راضی هستند و به نظر من هم نگاه آنها مهم‌تر از دو نگاه دیگر است. همگی ما معتقدیم که این تیم توانایی قهرمانی را دارد و مطمئنا قهرمانی استقلال باعث غرور همه ما خواهد شد.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به هیات مدیره جدید استقلال چیست و چقدر صحبت‌های اخیر معینی را بعد از برکناری‌اش منطقی می‌داند، عنوان کرد: خود شما خصوصیات برخی از افراد را می‌دانید و لازم نیست من درباره آنها صحبت کنم اما معتقدم که هیات مدیره فعلی استقلال خیلی بهتر از هیات مدیره قبلی است. اکثر افراد این هیات مدیره کاربلد هستند. مثلا آقای قریب که کارنامه مشخصی دارند و استقلال را یک بار قهرمان ایران کرده‌اند یا آقای ملکی که در بحث بانک و مسائل مالی فردی متخصص هستند و می‌تواند در درآمدزایی به استقلال کمک کند. در نهایت آقای قراب هم که پیشکسوت خوش‌نامی هستند و من در مجموع این ترکیب را مثبت می‌دانم.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا برگزاری داربی در آلمان را به سود این باشگاه می‌داند، گفت: در این زمینه هم کادرفنی بهتر نظر می‌دهد. به هرحال آنها در نهایت پاسخگو خواهند بود و شرایط را بهتر می‌دانند ولی من شخصا موافق این بازی نیستم چون داربی قبل از مسابقات لیگ، روحیه هواداران را به هم می‌ریزد. به عبارت دیگر اگر من بودم، این بازی را انجام نمی‌دادم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول