:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

خداحافظی حاج صفی از سپاهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 458 ] - شنبه, 3 تیر 1396
خداحافظی حاج صفی از سپاهان

خداحافظی حاج صفی از سپاهان     احسان حاج صفی با حضور در تمرین سپاهان از بازیکنان و کادر فنی تیم خداحافظی کرد. حاج صفی که این روزها زمزمه های حضورش د...

خداحافظی حاج صفی از سپاهان

 

 

احسان حاج صفی با حضور در تمرین سپاهان از بازیکنان و کادر فنی تیم خداحافظی کرد.

حاج صفی که این روزها زمزمه های حضورش در تیم پانیونیوس یونان بیشتر از هر زمان دیگری وجود دارد، صبح امروز در تمرین تیم سپاهان حاضر شد  و با مربیان و بازیکنان تیم عکس یادگاری گرفت.


حاج صفی علیرغم شرایط مناسب سپاهان پس از حضور زلاتکو کرانچار تصمیم دارد در سال منتهی به جام جهانی فوتبالش را در اروپا ادامه دهد تا شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی داشته باشد.

 


کرانچار در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد شرایط حاج صفی را کاملا درک می کند و از سعید آقایی به عنوان جایگزینی مناسب برای پر کردن جای حاج صفی نام برد.


بر طبق صحبت های مرتضی رمضانی مدیر رسانه ای سپاهان، احسان امروز در جمع بازیکنان ضمن خداحافظی  و آرزوی قهرمانی برای تیم محبوب خود، اطمینان داده که سال آینده به خانه باز خواهد گشت.


حاج‌صفی چند هفته پیش قصد خود مبنی بر اینکه میخواهد امسال در اروپا بازی کند را به مدیران باشگاه اعلام کرده بود و با این وصف انتظار می رود طی روزهای آتی به صورت رسمی به تیم پانیونیوس ملحق شود تا فصل آینده هم تیمی مسعود شجاعی شود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول