ابراهیم زاده: نفت آسیایی است و بازیکنان زیادی دوست دارند در این تیم بازی کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 217 ] - شنبه, 27 خرداد 1396
ابراهیم زاده: نفت آسیایی است و بازیکنان زیادی دوست دارند در این تیم بازی کنند

ابراهیم‌زاده: نفت آسیایی است و بازیکنان زیادی دوست دارند در این تیم بازی کنند     کارشناس فوتبال ایران گفت: صحبت‌هایی از سوی نفتی‌ها ...

ابراهیم‌زاده: نفت آسیایی است و بازیکنان زیادی دوست دارند در این تیم بازی کنند

 

 

کارشناس فوتبال ایران گفت: صحبت‌هایی از سوی نفتی‌ها با من شده و به عقیده من این تیم ریشه‌دار بازیکنان جوان خوبی در اختیار دارد.

منصور ابراهیم‌زاده در مورد مذاکراتش با باشگاه نفت تهران اظهار  داشت: صحبت‌هایی از سوی اطرافیان این باشگاه با من شد و باید دید در یکی دو روز آینده چه پیش خواهد آمد.

وی درباره اینکه آیا می‌تواند با شرایط موجودی که در باشگاه نفت حاکم است در این تیم کار کند، عنوان کرد: نفت یک تیم با سابقه و ریشه‌دار در فوتبال ایران است و در حال حاضر هم بازیکنان جوان خوبی را در اختیار دارد. مسئله مهم دیگر اینکه نفت یکی از نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا است و با توجه به این موضوع خیلی از بازیکنان دوست دارند در این تیم بازی کنند.

ابراهیم‌زاده در واکنش به این مسئله که هر مربی هدایت تیم نفت  بر عهده بگیرد زمان کافی برای آماده‌سازی تیمش نخواهد داشت، یادآور شد: هر تیمی برای آماده‌سازی خود نیاز به 6 هفته زمان دارد و با توجه به اینکه فصل جدید رقابت‌های لیگ از 5 مردادماه آغاز می‌شود، این 6 هفته از امروز (جمعه) آغاز خواهد شد. به هر صورت تصمیم با مسئولان باشگاه نفت است که چه زمانی سرمربی تیم‌شان را مشخص کنند.

کارشناس فوتبال ایران در ادامه با ابراز خوشحالی از صعود تیم ملی به جام‌جهانی روسیه، خاطرنشان کرد: ملی پوشان شادی مضاعفی را برای مردم ایران رقم زدند و بار دیگر این موضوع ثابت شد که فوتبال چه تاثیرگذاری مثبتی در جامعه دارد  و من لازم می‌دانم این موفقیت را به همه عوامل تیم ملی از بازیکنان گرفته تا کادرفنی تبریک بگویم. همچنین مسئولان فدراسیون که حمایت خوبی از تیم ملی کردند و خیلی از مربیان گمنام که به هر شکل در این موفقیت نقش داشتند.

ابراهیم‌زاده با تاکید بر اینکه تیم ملی از حالا باید برای آینده برنامه‌ریزی کند، گفت: با توجه به اینکه بزرگترین رویداد ورزشی را در فوتبال پیش‌رو داریم باید با بهترین برنامه‌ریزی و بازی‌های دوستانه خوب راهی مسابقات شویم. بازی با کره‌جنوبی و سوریه می‌تواند آغاز کار تیم ملی برای بازی‌های جام‌جهانی باشد و بعد از آن هم باید به دنبال بازی‌های تدارکاتی مناسب بود. خوشبختانه رئیس جمهور محترم هم قول داده از تیم ملی حمایت لازم را انجام دهد و امیدوارم شرایطی بوجود بیاید که تیم ملی بتواند در جام‌جهانی نتایج خوبی بگیرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول