:: یادداشت ها

سامانه ای که کارش سامان ندادن است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 140 ] - سه شنبه, 16 خرداد 1396
سامانه ای که کارش سامان ندادن است!

سامانه ای که کارش سامان ندادن است!     جنجال اینروزهای فوتبال ایران یک سامانه است؛ سامانه ای که ظاهرا کارش سامان ندادن است! سامانه ای که حالا ش...

سامانه ای که کارش سامان ندادن است!

 

 

جنجال اینروزهای فوتبال ایران یک سامانه است؛ سامانه ای که ظاهرا کارش سامان ندادن است! سامانه ای که حالا شده یکی از بزرگ ترین ابهامات و چالش های فوتبال ایران.
 
سامانه ای که اسپانسر سه تیم پرهوادار و بزرگ فوتبال ایران (استقلال ، تراکتورسازی و پرسپولیس ) محسوب می شود اما به همان اندازه بزرگی این تیم ها، به جای کمک و پشتیبانی، دور بازوی تنومند و قطور خود را به مدیران رده بالای دولتی نشان می دهد تا ثابت کند از چه قدرتی برخوردار است.
 
در این میان ماجرا برای پرسپولیس کمی متفاوت شده و گویا آن هم به خاطر هبه نکردن بدهی میلیاردی بوده است، برخلاف دو باشگاه دیگر. 
 
پرسپولیس پس از حدود یک دهه فصلی خوب و دلچسب را برای هوادارانش رقم زد. هواداران پرسپولیس هنوز سرخوش از صعود این تیم به جمع ۸ تیم برتر آسیا بودند که زمزمه هایی مبني بر کناره گیری یا برکناری (سلطانی فر وزیر ورزش دیروز در مصاحبه ای تاکید کرد چنین اتفاقی نمی افتاد) مدیرعامل تیم شان به گوش رسید. اینکه علی اکبر طاهری مدیرعامل خوبی است یا نه، از حوصله این چند سطر خارج است اما نتایج نشان می دهد که حداقل می توان او را مدیری موفق دانست. حال اینکه پایه های صندلی مدیری موفق به خاطر اسپانسر لرزان شود، از آن دست اتفاقات عجیب و خاص فوتبال وطنی است. 
 
خلف وعده های مکرر سامانه ۳۰۹۰ و بدهی ۲۱ میلیارد تومانی. يالعجب! عجب اسپانسري! در این میان دلیل اصرار داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش به تمدید قرارداد پرسپولیس با این سامانه هم شده یکی از سوال های بی پاسخ.
 
اینکه «شرکت امین سیمای کیش» چقدر خوب دارد یاد و خاطره «بهنام پیشرو کیش» را زنده می کند. این «درصد» حاصل از پيامک های مردم چقدر است که می توان تیم های بزرگ کشور را متضرر کرد اما عده اي را به منفعت رساند؟!

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول