:: خبر ویژه

واکنش عضو هیات مدیره استقلال به جلسه در وزارت برای تعیین سرمربی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 218 ] - سه شنبه, 16 خرداد 1396
واکنش عضو هیات مدیره استقلال به جلسه در وزارت برای تعیین سرمربی

واکنش عضو هیات مدیره استقلال به جلسه در وزارت برای تعیین سرمربی     عضو هیات مدیره استقلال دوباره ضمن تاکید بر اینکه منصوریان و بازیکنان بیشترین دری...

واکنش عضو هیات مدیره استقلال به جلسه در وزارت برای تعیین سرمربی

 

 

عضو هیات مدیره استقلال دوباره ضمن تاکید بر اینکه منصوریان و بازیکنان بیشترین دریافتی را داشته اند گفت: بعد از معرفی هیات مدیره و انتخاب مدیر عامل در مورد سرمربی تصمیم می‌گیریم.

حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد ادعای منصوریان پیرامون ایجاد اختلال در کار سرمربی استقلال توسط برخی اعضای هیات مدیره به رادیو تهران گفت: آقای منصوریان کم لطفی کرده اند. بیشترین همکاری را اعضای هیات مدیره استقلال در طول یک سال داشته اند و برای اولین باراین باشگاه بیشترین پرداختی را به کادر فنی و بازیکنان داشته است. این بی انصافی است که ما بیاییم و همه چیز را زیر پا بگذاریم و نقاط ضعف خودمان را بپوشانیم.

زمانی در مورد انتشار اخباری مربوط به مذاکره وی برای انتخاب سرمربی سال آینده و شور با وزارت ورزش گفت: به هیچ وجه بنده در رابطه با این مسائل با وزارت ورزش نه صحبتی کرده ام و نه جلسه ای داشته ام.

وی در مواجهه با این سوال که آیا آقای منصوریان سرمربی فصل آینده است یا نه گفت: اول باید وضعیت هیات مدیره مشخص شود، هیات مدیره مدیر عامل را انتخاب کند و بعد از انتخاب مدیر عامل تکلیف سرمربی استقلال روشن شود و در این رابطه تصمیم گیری می شود.

این مقام مسئول در مورد اینکه آیا این بلاتکلیفی باشگاه استقلال را نسبت به رقبا عقب نمی اندازد؟ گفت: من فکر می کنم وزارت ورزش طی چند روز آینده تکلیف هیات مدیره باشگاه را مشخص خواهد کرد.

وی در مورد اینکه آیا با منصوریان جلسه ای خواهند داشت یا نه تاکید کرد: ابتدا باید تکلیف مدیر عامل و اعضای هیات مدیره مشخص شود بعد یا هیات مدیره یا مدیرعامل برای تعیین سرمربی ورود می کند.

زمانی در ادامه در مورد اینکه چرا به جز منصوریان هیچکس از باشگاه استقلال از مردم بابت دریافت شش گل عذر خواهی نکرد؟ گفت: این حرف را قبول ندارم. من خودم چندین بار عذر خواهی کردم اما عذر خواهی نمی تواند بار شکست را از روی دوش هواداران بردارد. ما با عذر خواهی نمی توانیم تمام مشکلاتمان را بپوشانیم. باید کاری کنیم که نیاز به عذر خواهی نداشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا خودش در هیات مدیره خواهد ماند یا نه گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و همه منتظر هستیم که آخرین وضعیت مشخص شود. اگر در هیات مدیره بودم با تمام توان برای باشگاه استقلال قدم بر می دارم.

این عضو هیات مدیره در مورد وضعیت جباروف گفت: ایشان با باشگاه قرارداد دارد اما در کنارش هم یک سری مشکلات دارد. اگر قرار باشد این بازیکن در ایران بازی کند حتما باید در استقلال به میدان برود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول