:: اخبار
:: اخبار حمعیت

مصوبات چهارم، پنجم و ششم هیأت مدیره جمعیت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 219 ] - سه شنبه, 9 خرداد 1396
مصوبات چهارم، پنجم و ششم هیأت مدیره جمعیت

مصوبات چهارم، پنجم و ششم هیأت مدیره جمعیت     مصوبات چهارمین جمعیت حامیان هواداران فوتبال جلسه در روز یکشنبه مورخ 3/11/95 در محل دفتر مرکزی جمعیت با...

مصوبات چهارم، پنجم و ششم هیأت مدیره جمعیت

 

 

مصوبات چهارمین جمعیت حامیان هواداران فوتبال

جلسه در روز یکشنبه مورخ 3/11/95 در محل دفتر مرکزی جمعیت با حضور اکثریت در ساعت 15 تشکیل و در ساعت 30/17 خاتمه یافت.

مصوبات جلسه به این شرح است:

1)     نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد. سپس محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت در سخنانی رشادت و فداکاری آتشنانان جوانمرد را در نجات جان آسیب دیدگان و مجروحان حادثه تلخ آتش سوزی ساختمان 17 طبقه پلاسکوی تهران شود.

2)     در این نشست آقای یاسر رفیق دوست  از سوی رئیس هیأت مدیره به عنوان معاون اقتصادی جمعیت معرفی شد که با استقبال حاضرین قرار گرفت و به تصویب رسید.

3)     در این جلسه مقرر شد بر طبق تبصره 2 ماده 20 اساسنامه جمعیت هر یک از اعضا هیأت مدیره بدون عذر موجه تا 3 جلسه متوالی و یا 5 جلسه متناوب غیبت داشته باشند، در حکم استعفای عضو خواهد بود و به جایش عضو علی البدل برای مدت باقی مانده هیأت مدیره انجام وظیفه خواهد کرد.

4)     نامه شماره 447ج/ح جمعیت مبنی بر دیدار هیأت مدیره این جمعیت با وزیر محترم ورزش و جوانان قرائت و به تصویب رسید.

5)     مقرر شد جلسه بعدی در ساعت 30/14 روز یکشنبه اول اسفند ماه 95 در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شود.

مصوبات فوق به امضای حاضرین در جلسه رسید:

1-     محمدرضا تهران

2-     سید رسول امین جواهری

3-     عباس ابزارچی

4-     محمد ملا زنیل

5-     علی محمدی

6-     داود بهال لو

7-     مسعود غفاری

8-     محمود کاتبی

9-     یوسف صادقی

10-  حسین رنجبران

11-  در پنجمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال چه گذشت؟

12-   

13-  پنجمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال با اکثریت در ساختمان مرکزی این جمعیت واقع در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان برگزار شد.

14-  در این نشست، نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد، سپس محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت در سخنانی از حضور اعضای هیأت مدیره و بازرسین در جلسات هیأت مدیره با وجود شرایط سخت زمستانی تشکر و قدردانی کردو این امر را مسئولیت پذیری آنان دانست و از خدمات مرحوم «غلامعباس نواصرزاده»  پیشکسوت فوتبال خوزستانی برای فوتبال این خطه و کشور مطالبی را بیان کرد. سپس طی مراسمی احکام آقایان یاسر رفیق دوست به عنوان مشاور عالی و معاونت اقتصادی، یوسف صادقی با سمت ریاست کمیسیون فرهنگی و خانم پروین سعیدی رئیس کمیسیون بانوان به آنان اهداء شد.

15-   وی گزارشی از جلسات با آقایان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و سردار اکبر نوجوان ریاست سازمان توسعه و تجهیز نگهداری و اماکن ورزشی و نیز راه اندازی مجدد هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال و کتابخانه جمعیت و نیز برنامه های آینده جمعیت را ارایه داد و از اهدای هفتاد جلد کتاب اخلاق در ورزش، مربیگری فوتبال، طب فوتبال و روان شناسی و مداخلات روانی با تیم های فوتبال به کتابخانه این جمعیت توسط کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال تشکر و قدردانی کرد.

16-  در این نشست مقرر شد کمیته ای تحت عنوان بررسی اجرایی شدن مصوبات هیأت مدیره با حضور رئیس، نایب رئیس، مدیرعامل و آقایان هاشم قاسمی و افشین گنج بخش دو نفر از اعضای هیأت مدیره با رأی حاضرین تشکیل شد تا تمامی مصوبات هیأت مدیره را بررسی و برای پیشبرد و اجرایی شدن آن اقدام لازم را انجام دهند.

17-  همچنین در این نشست مقرر شد، جلسه بعدی هیأت مدیره در ساعت 14/30 روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه 1396 برگزار شود.

 

 

در پنجمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال چه گذشت؟

پنجمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال با اکثریت در ساختمان مرکزی این جمعیت واقع در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان برگزار شد.

در این نشست، نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد، سپس محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت در سخنانی از حضور اعضای هیأت مدیره و بازرسین در جلسات هیأت مدیره با وجود شرایط سخت زمستانی تشکر و قدردانی کردو این امر را مسئولیت پذیری آنان دانست و از خدمات مرحوم «غلامعباس نواصرزاده»  پیشکسوت فوتبال خوزستانی برای فوتبال این خطه و کشور مطالبی را بیان کرد. سپس طی مراسمی احکام آقایان یاسر رفیق دوست به عنوان مشاور عالی و معاونت اقتصادی، یوسف صادقی با سمت ریاست کمیسیون فرهنگی و خانم پروین سعیدی رئیس کمیسیون بانوان به آنان اهداء شد.

 وی گزارشی از جلسات با آقایان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و سردار اکبر نوجوان ریاست سازمان توسعه و تجهیز نگهداری و اماکن ورزشی و نیز راه اندازی مجدد هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال و کتابخانه جمعیت و نیز برنامه های آینده جمعیت را ارایه داد و از اهدای هفتاد جلد کتاب اخلاق در ورزش، مربیگری فوتبال، طب فوتبال و روان شناسی و مداخلات روانی با تیم های فوتبال به کتابخانه این جمعیت توسط کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال تشکر و قدردانی کرد.

در این نشست مقرر شد کمیته ای تحت عنوان بررسی اجرایی شدن مصوبات هیأت مدیره با حضور رئیس، نایب رئیس، مدیرعامل و آقایان هاشم قاسمی و افشین گنج بخش دو نفر از اعضای هیأت مدیره با رأی حاضرین تشکیل شد تا تمامی مصوبات هیأت مدیره را بررسی و برای پیشبرد و اجرایی شدن آن اقدام لازم را انجام دهند.

همچنین در این نشست مقرر شد، جلسه بعدی هیأت مدیره در ساعت 14/30 روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه 1396 برگزار شود.

 

 

مصوبات ششمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال

جلسه در روز یکشنبه مورخ 3/2/96 در محل دفتر مرکزی جمعیت با حضور اکثریت در ساعت 30/14 تشکیل و در ساعت 30/16 خاتمه یافت.

مصوبات جلسه به این شرح است:

1) نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد. سپس محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت مطالبی پیرامون سال جدید و برنامه هایی که در پیش است بیان کرد و از زحمات و خدمات «همیاران هوادار» در جشن قهرمانی پرسپولیس تشکر و قدردانی کرد.

2) با توجه به اشکال وزارت کشور نسبت به انتخاب مسعود غفاری به عنوان خزانه دار که مغایر با ماده 22 اساسنامه جمعیت بود، رای گیری مجدد به عمل آمد و آقای هاشم قاسمی عضو اصلی هیأت مدیره این جمعیت با اکثریت آرا به مدت یک سال تمام به عنوان خزانه دار منصوب شد.

3) در این جلسه با تشکر و قدردانی از خدمات آقای مسعود غفاری قرار شد که ایشان با سمت حسابدار جمعیت به وظایف خود ادامه دهد.

4) با پیشنهاد آقای امین جواهری مدیرعامل جمعیت قرار شد که اعضای هیأت مدیره در خصوص مشکلات مالی در راه های قانونی و مناسب در آمد زایی جمعیت تلاش بیشتری داسشته باشند.

5) قرار شد، جلسه بعدی در ساعت 13/30 روز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه به میزبانی آقای محمد ملازینل در دفتر ایشان برگزار شود.

مصوبات فوق به امضای حاضرین در جلسه رسید:

1-     محمدرضا تهرانی، رئیس هیأت مدیره و عضو اصلی

2-     سید رسول امین جواهری، مدیرعامل و عضو اصلی                      

3-     عباس ابزارچی، نایب رئیس و عضو اصلی                    

4-     محمد ملازینل، عضو اصلی هیأت مدیره

5-     هاشم قاسمی، عضو اصلی هیأت مدیره              

6-     سید افشین گنج بخش، عضو هیأت مدیره

7-     یوسف صادقی، رئیس کمیسیون فرهنگی

8-     مسعود غفاری، حسابدار جمعیت

9-     محمود کاتبی، سخنگو و مسئول روابط عمومی

10-  حسین رنجبران، بازرس جمعیت

11-  خانم پرویسن سعیدی، رئیس کمیسیون بانوان

 

 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول