پیگیری تمرین تیم ملی فوتبال در اتریش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 335 ] - سه شنبه, 9 خرداد 1396
پیگیری تمرین تیم ملی فوتبال در اتریش

پیگیری تمرین تیم ملی فوتبال در اتریش     تمرین عصر روز گذشته تیم ملی فوتبال زیر نظر کارلوس کی‌روش در حالی برگزار شد که بازیکنان تیم ملی تلاش فر...

پیگیری تمرین تیم ملی فوتبال در اتریش

 

 

تمرین عصر روز گذشته تیم ملی فوتبال زیر نظر کارلوس کی‌روش در حالی برگزار شد که بازیکنان تیم ملی تلاش فراوانی را برای اجرای تمرینات خود به منظور بالا بردن سطح آمادگی شان به کار می‌گیرند.

تمرین عصر دیروز ملی پوشان در حالی برگزار شد که طبق اعلام کارلوس کی‌روش روی پرسینگ (تحت فشار بودن) و توانایی بازی کردن در فضای محدود و تقابل قوی بازیکنان تاکید داشت. 

همچنین کی روش توجه کامل و ظرفیت عکس العمل بازیکنان تاکید بسیاری دارد.

بازیکنان در این تمرین های پرفشار همانند گذشته تلاشها و مسئولیت زیادی را از خود نشان می دهند و برای یافتن راه حلهایی برای بالا بردن سطح مسابقه خود در تلاش هستند.

گفتنی است، تمرین عصر دیروز با یک مسابقه کوچک درون اردویی به پایان رسید.

به گزارش فارس، کارلوس کی‌روش در مورد تیم ملی این روزها تصمیماتی می گیرد که عجیب می آید. تیم ملی مدیر رسانه ای ندارد و معلوم نیست پل ارتباطی تیم ملی با رسانه ها و حتی فدراسیون فوتبال کیست و چگونه است. 

در حالی که تمرین تیم ملی روز گذشته عصر انجام شده اما خبر برگزاری تمرین و اتفاقات رخ داده در آن امروز نزدیک ظهر روی خروجی سایت فدراسیون قرار می گیرد. جالب تر که گزارش تصویری این تمرینات زودتر از خبر گزارش تمرین روی خروجی سایت فدراسیون قرار می گیرد.

اینکه چرا مسئولان فدراسیون در رابطه با این نحوه خبررسانی از تیم ملی سکوت کرده اند عجیب است و ظاهرا نسبت به این مدل اطلاع رسانی رضایت دارند و آنچه مهم نیست نظر رسانه ها است. 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول