:: خبر ویژه

گل محمدی: با کمک هواداران تیم خوبی می سازم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 158 ] - جمعه, 5 خرداد 1396
گل محمدی: با کمک هواداران تیم خوبی می سازم

گل‌محمدی: با کمک هواداران تیم خوبی می‌سازم     سرمربی جدید تراکتورسازی در مورد شرایط پذیرش هدایت این تیم و مشکلاتی که در این میان وجود دار...

گل‌محمدی: با کمک هواداران تیم خوبی می‌سازم

 

 

سرمربی جدید تراکتورسازی در مورد شرایط پذیرش هدایت این تیم و مشکلاتی که در این میان وجود دارد گفت‌وگو کرد.

 یحیی گل‌محمدی روز گذشته رسماً به عنوان سرمربی تراکتورسازی معرفی شد و قراردادش را به مدت یک فصل با این تیم به امضا رساند. به همین دلیل با او گفت‌وگویی انجام دادیم که  آن را می‌خوانید

دلیل انتخاب تراکتورسازی

من دو پیشنهاد خوب از فولاد خوزستان و نفت تهران داشتیم ولی وقتی پیشنهاد تراکتورسازی به دستم رسید با توجه به دلایل شخصی و البته هواداران خوب این تیم پر طرفدار و بازیکنان با کیفیت و امکانات باشگاه با افتخار پیشنهاد این تیم را پذیرفتم.

با تمام احترامی که برای سایر تیم‌ها قائلم حضور در تراکتورسازی افتخار بزرگی برایم محسوب می‌شود. من سال 68 در این تیم بازی کردم و فوتبالم را از این تیم شروع کردم و خوشحالم که به عنوان سرمربی به تیم خودم برگشتم و امیدوارم در کار موفق باشم.

 

ریسک بزرگ برای آمدن به تراکتورسازی

به هر حال تراکتورسازی مشکلاتی دارد که بزرگترین آن محرومیت از نقل و انتقالات است. ولی من با چشم باز و با توجه به همه شرایط موجود این انتخاب را انجام دادم و ایمان دارم با کمک بازیکنان و هواداران موفق می‌شویم مقطع سخت و حساس کنونی را با پشت‌سر بگذاریم. 

تراکتورسازی فاکتورهایی دارد که شروع کار را سخت می‌کند ولی اگر این مقطع را پشت‌سر بگذاریم می‌توانیم موفق شویم.

 

استفاده از سهمیه 3 بازیکن آزاد

شاید در یک تیم معمولی سخت باشد بازیکنی را راضی کنید بدون قرارداد فصل نقل و انتقالات را به پایان برساند و 6 هفته بیرون بماند تا بتواند قرارداد ببندد و بازی کند ولی تراکتورسازی یک تیم بزرگ است و بازی در آن آرزوی هر بازیکنی است. اگر کسی بزرگی این تیم را درک کند با کمال میل 6 هفته را بیرون می‌نشیند تا فرصت بازی در تیم برایش فراهم شود. 

ما حساب ویژه‌ای روی این موضوع باز کردیم و حتما از سهمیه این 3 بازیکن به بهترین شکل استفاده خواهیم کرد.

 

محمدرضا اخباری

او بازیکن سایپا است و این باشگاه حق دارد نسبت به سرمایه خودش تصمیم‌گیری کند و نباید به آنها بابت حفظ بازیکنشان خرده بگیریم.

من هنوز موفق نشدم با دایی و مسئولان سایپا در این مورد صحبت کنم و باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد. مسلماً ما به این بازیکن نیاز داریم و تلاش‌مان را می‌کنیم تا رضایت سایپا را برای جذب او جلب کنیم.

اگر هم این امکان برای ما فراهم نشد مشکل حادی ایجاد نمی‌شود و به دو دروازه‌بان دیگر تیم ایمان دارم و به آنها اعتماد خواهیم کرد.

 

محسن بنگر

با توجه به اتفاقاتی که فصل گذشته برای بنگر افتاد بازگشت او به تیم سخت است و بعید است که بتوانیم مجدداً شاهد حضور او در تراکتورسازی باشیم ولی باید شرایط را سنجید و مسائل مختلف را بررسی کرد تا در نهایت ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و هنوز نمی‌توانم به طور قطع در این مورد صحبت کنم.

 

عالیشاه و نوراللهی

ما دوست داریم از ظرفیت موجود استفاده کنیم و با توجه به شرایطی که عالیشاه و نوراللهی دارند هم برای خودشان و هم برای پرسپولیس بهتر است که مدت باقی‌مانده از سربازی‌شان را در تراکتورسازی بازی کنند.

اگر این دو بازیکن بیرون بمانند یا به دسته پایین‌تر بروند ممکن است از لحاظ فنی روی آنها تاثیر منفی بگذارد و دیگر برای خود پرسپولیس هم مفید نباشند. بازیکن باید بازی کند و در شرایط بازی باشد تا کیفیت خودش را حفظ کند.

به هر حال ما می‌خواهیم از این دو بازیکن استفاده کنیم ولی شرطش این است که پرسپولیس با دادن رضایت‌نامه آنها موافقت کند و باید صبر کنیم ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

چالش بزرگ موفقیت در تراکتورسازی

خوبی تراکتورسازی این است که پرطرفدار است و هواداران زیادی دارد. این پتانسیل بزرگ به ما کمک زیادی در موفقیت خواهد کرد و به من و بازیکنان انگیزه می‌دهد تا با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش کنیم. ما کار سختی برای رقابت در لیگ برتر و جام حذفی داریم و ایمان دارم که با یک کار گروهی خوب و کمک هواداران می‌توانیم مثل همیشه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در هر دو جام باشیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول