:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

الماس خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 244 ] - چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1396
الماس خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است

الماس‌خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است       رییس هیات فوتبال استان گیلان می‌گوید هیات فوتبال مالکیت سپیدرود را در اختیار دارد و ه...

الماس‌خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است

 

 

 

رییس هیات فوتبال استان گیلان می‌گوید هیات فوتبال مالکیت سپیدرود را در اختیار دارد و هزینه‌های این باشگاه را در سال آینده پرداخت می‌کند.

روز گذشته سازمان لیگ اعلام کرد که در صورت مشخص نشدن  وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود رشت، اجازه حضور در لیگ برتر را به این تیم نمی‌دهد.

فرامرز الماس خاله در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به سازمان لیگ عنوان کرد: مالک این باشگاه مشخص است و هیات فوتبال استان گیلان مالک این باشگاه است. مالک که شاخ و دم ندارد! ما سال بعد تمام هزینه‌های این باشگاه را پرداخت می‌کنیم. همچنین میرشهاب مومنی مدیرعامل این باشگاه است. ما سعی می‌کنیم که سال بعد با علی نظرمحمدی به کارمان در لیگ برتر ادامه دهیم.

رییس هیات فوتبال استان گیلان در پاسخ به این سوال که آیا برای روشن شدن وضعیت باشگاه سپیدرود اقدامی صورت گرفته یا نه گفت: شهرداری و استانداری دنبال روشن شدن وضعیت این باشگاه هستند. با یکی، دو نفر هم صحبت کردیم تا باشگاه را به آن‌ها واگذار کنیم. این باشگاه را به سادگی واگذار نمی‌کنیم و وضعیت این افراد را بررسی می‌کنیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول