:: مقاله

صعود شیرین با هت تریک طارمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 216 ] - چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1396
صعود شیرین با هت تریک طارمی

صعود شیرین با هت تریک طارمی     تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر الوحده امارات به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. تیم پرسپولیس که ...

صعود شیرین با هت تریک طارمی

 

 

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر الوحده امارات به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.

تیم پرسپولیس که در گروه D لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد در آخرین دیدارش در مرحله گروهی این رقابت‌ها از ساعت ۱۹:۵۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف الوحده امارات رفت و با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری رسید. مهدی طارمی در دقایق (۲۰، ۵۴ و ۷۰) و سروش رفیعی (۱۸) برای پرسپولیس گلزنی کردند و گل‌های الوحده را احمد الاکبری (۳۴) و تاگلیابو (۵۱) به ثمر رساندند. طارمی در این بازی هت‌تریک کرد تا به نوعی ضربه پنالتی چیپی که در بازی با الریان زده بود را جبران کند.

در دیگر دیدار این گروه الهلال عربستان در زمین الریان قطر با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری رسید تا با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کند و پرسپولیس با ۹ امتیاز به عنوان تیم دوم جواز صعود را دریافت کرد. الریان هم با ۷ امتیاز سوم شد و از صعود بازماند. 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید‌جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان (محسن ربیع‌خواه - ۸۳)، سروش رفیعی (علی علیپور - ۶۷)، فرشاد احمدزاده (احسان علوان‌زاده - ۲+۹۰)، وحید امیری و مهدی طارمی.

ترکیب الوحده امارات: راشد علی، محمد صلاح، سالم سلطان، محمد عبدالباسط، حمدان الکمالی، خورخ والدیویا (خلیل ابراهیم - ۳۳)، اسماعیل مطر، سباستین تاگلیابو، بالاز ژودزساک، ریم چانگ وو و احمد الاکبری (طارق احمد - ۶۶).

 ویدیو خلاصه بازی: پرسپولیس ۴-۲ الوحده امارات (هت تریک طارمی)دقایق حساس

 

دقیقه ۲ : اشتباه مدافعان پرسپولیس بازیکنان الوحده را فرصت عالی گلزنی قرار داد که ضربه اسماعیل مطر خطرناک به بیرون رفت. 

دقیقه ۱۰: حمله و کار تیمی پرسپولیسی‌ها با حرکت عالی وحید امیری همراه شد و پاس او به سروش رفیعی رسید ، رفیعی با مکث توپ را مجدد برای وحید امیری فرستاد که شوت این بازیکن راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۱۷ ( گل اول پرسپولیس  - سروش رفیعی ) : حرکت اشتباه راشد علی باعث شد توپ در فرصت عالی به سروش رفیعی برسد و این بازیکن با یک بغل پا آرام دروازه حریف اماراتی را گشود.

دقیقه ۱۹ ( گل دوم پرسپولیس - مهدی طارمی ) : کار تیمی و زیبای فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان و در نهایت پاس وحید امیری با ضربه مهدی طارمی همراه شد و گل دوم پرسپولیس به زیبایی به ثمر رسید.

دقیقه ۲۶:ضربه پای چپ اسماعیل مطر با فاصله از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۸: اسماعیل مطر با یک ضربه چیپ دروازه پرسپولیس را تهدید کرد اما کار به جایی نبرد.

دقیقه ۳۳ ( گل اول الوحده - الاکبری ): احمد الاکبری با شوتی از راه دور دروازه پرسپولیس را باز کرد تا فاصله به حداقل برسد.

دقیقه ۳۸: پاس در عمق صادق محرمی به مهدی طارمی و این بازیکن در حالی که میتوانست وحید امیری را صاحب توپ کند با یک ضربه چیپ قصد باز کردن دروازه را داشت که با واکنش دروازه بان الوحده راه به جایی نبرد.

دقیقه ۵۰ ( گل دوم الوحده - سباستین ):  ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر سباستین همراه بود که اشتباه بیرانوند در مهار توپ باعث شد گل دوم الوحده به ثمر برسه.

دقیقه ۵۳ ( گل سوم پرسپولیس - طارمی ) : فرار در عمق مهدی طارمی از میانه های میدان با دروازه بان الوحده تک به تک شد و با یک ضربه زیبا گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۱: موقعیت خوب طارمی در موحطه جریمه با ضربه چیپ این بازیکن از دست رفت.

دقیقه ۷۰ ( گل چهارم پرسپولیس - طارمی ):روی پاس زیبای علی علیپور، مهدی طارمی با یک بغل پا فنی گل چهارم پرسپولیس و گل سوم خود را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷:مهدی طارمی در موقعیت مناسب پاس رو به بیرون داد که وحید امیری نتوانست دروزاه الوحده را برای پنجمین بار باز کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول