:: مقاله

استقلال،تراکتوروذوب آهن به تیم ملی بازیکن نمی دهند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 161 ] - یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396
استقلال،تراکتوروذوب آهن به تیم ملی بازیکن نمی دهند

استقلال،تراکتوروذوب آهن به تیم ملی بازیکن نمی دهند                   مربیان این سه تیم که در روزهای آینده باید با...

استقلال،تراکتوروذوب آهن به تیم ملی بازیکن نمی دهند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مربیان این سه تیم که در روزهای آینده باید بازیکنان خود را مقابل حریفانشان به میدان بفرستند دست از مهره‌های خود بر نداشته‌اند و آنها را به تیم جوانان نمی دهند.

سه باشگاه لیگ برتری استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن از موضع خود کوتاه نیامدند و بازیکنان ملی‌پوش خود را به تیم ملی فوتبال جوانان ندادند.
 
در حالی که پیش از این اعلام شده بود با پایان مسابقات لیگ برتر باشگاه‌ها بازیکنان خود را در اختیار تیم‌ ‌ملی جوانان قرار خواهند داد، کماکان چند تیم لیگ برتری از سپردن بازیکنان خود به تیم‌ ‌ملی فوتبال کمتر از 20 سال که 23 خرداد ماه راهی سئول می‌شود خودداری کرده‌اند. تیم ملی فوتبال زیر 20 سال ایران قرار است در مسابقات جام جهانی شرکت کند.
 
با پایان مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های پیکان، سایپا، استقلال خوزستان، گسترش فولاد، سپاهان، نفت تهران، صنعت نفت آبادان و ... بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی گذاشتند، اما هنوز بازیکنان استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن به تیم‌ ‌ملی ‌اضافه نشده‌اند.
 
مربیان این سه تیم که در روزهای آینده باید بازیکنان خود را مقابل حریفانشان به میدان بفرستند دست از مهره‌های خود بر نداشته‌اند.
تراکتورسازی، محمد امین بهرامی و علی طاهران، ذوب آهن مهران درخشانی مهر و استقلال تهران امید نورافکن را در تیم‌های خود نگه داشتند تا در دیدارهای آسیایی و فینال جام حذفی به میدان بفرستند.
 
بدون شک بازیکنان تراکتورسازی بعد از فینال جام حذفی که 21 اردیبهشت برگزار می‌شود به تیم‌ ‌ملی ‌اضافه خواهند شد، اما در مورد بازیکنان استقلال و ذوب آهن که جزو مهره‌های ثابت تیم‌های باشگاهی خود و تیم‌ ‌ملی هم هستند، هنوز وضعیت نامشخص است، چرا که اگر این دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند، در این صورت به احتمال زیاد بازیکنان را در اختیار تیم‌ ‌ملی نخواهند گذاشت.
 
دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دور گروهی جام جهانی جوانان با تداخل زمانی مواجه شده است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول