:: مقاله

انتقاد عجیب بازیکنان از مدیرعامل تراکتورسازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - جمعه, 15 اردیبهشت 1396
انتقاد عجیب بازیکنان از مدیرعامل تراکتورسازی

انتقاد عجیب بازیکنان از مدیرعامل تراکتورسازی                       بازیکنان تیم تراکتورسازی در پایان دی...

انتقاد عجیب بازیکنان از مدیرعامل تراکتورسازی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازیکنان تیم تراکتورسازی در پایان دیدار با نفت تهران صحبت های تندی را علیه مدیریت این باشگاه انجام دادند.

یک هفته تا فینال جام حذفی میان تراکتورسازی و نفت تهران بازیکنان تیم تبریزی طوری از مدیریت باشگاه انتقاد کردند که انگار فصل شانزدهم لیگ کاملا برایشان تمام شده است.


وقتی بازیکنان وارد میکسدزون ورزشگاه یادگار شدند مشخص بود یک کودتا علیه مدیرعامل باشگاه درحال شکل گیری است. بازیکنان تراکتور بدون آنکه حتی به آینده فکری کرده باشند، بدون توجه به فینال حذفی حرف های تندی را بر زبان آوردند.


 
این شروع یک جنجال بزرگ بود. بازیکنانی که در طول فصل با رهبری مهدی کیانی کاپیتان خود هیچ صحبتی درباره مدیریت باشگاه انجام نداده بودند این بار برای تغییر موضع گوش به فرمان کاپیتان شدند. کیانی پشت میکروفون قرار گرفت و از مشکلات تیمش گفت پشت سر او بازیکنانی نظیر خالد شفیعی، محمد ایران پوریان، سعید آقایی، مهدی شریفی و ... نیز در مصاحبه های خود به نحوه اداره باشگاه توسط مصطفی آجورلو انتقاد کردند. صحبت هایی بسیار تند که ممکن است تبعات سنگینی برای آنها در پی داشته باشد.


مساله مهمی که همه بازیکنان امروز به آن اشاره کردند رها شدن آنها توسط مدیرعامل و بدهی های سنگین باشگاه به نفرات از سال های قبل و لیگ برتر امسال است. حالا در فاصله یک هفته مانده به فینال جام حذفی مقابل نفت تهران و در شرایطی که تنها شانس راضی نگه داشتن هواداران قهرمانی در این رقابت هاست، حاشیه ای بزرگ گریبان سرخپوشان تبریزی را گرفته است. 


در  چنین شرایطی بسیاری در انتظار واکنش و پاسخ مدیرعامل تراکتورسازی به این حواشی هستند. آجورلو که با توجه به محرومیت فیفا از نقل و انتقالات تابستانی خوب می داند کار سختی برای جمع کردن حواشی دارد. او که به واسطه بدهی به بازیکنان هنوز با آنها برای تمدید قرارداد مذاکره ای هم انجام نداده شرایط سختی را پیش روی خود می بیند. آیا سرانجام این شورش دسته جمعی بازیکنان علیه مدیرعامل تراکتور خوش خواهد بود؟

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول