:: اخبار
:: اخبار تیم ملی

صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 206 ] - سه شنبه, 12 اردیبهشت 1396
صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران                     تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی برابر نیجریه به مرح...

صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی برابر نیجریه به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی صعود کرد.

ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی از ساعت ۳ بامداد امروز (سه شنبه) به مصاف نیجریه رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتی به سود ایران به پایان رسید.

در وقت نخست این دیدار که هردو تیم از شانس صعود به مرحله بعد برخوردار بودند کاپیتان محمد احمدزاده برای ایران گلزنی کرد. وقت دوم مسابقه با گلزنی نیجریه از روی نقطه پنالتی ادامه پیدا کرد و بلافاصله محمدعلی مختاری گل دیگری برای ایران به ثمر رساند.

در ادامه این وقت نیجریه که نشان داده بود با هدف صعود به میدان آمده است بار دیگر دروازه ایران را باز کرد اما کاپیتان احمدزاده بار دیگر دروازه نایب قهرمان آفریقا را باز کرد. این وقت در نهایت با یک گل دیگر از سوی سبزپوشان نیجریه همراه بود تا وقت دوم و نفس گیر مسابقه با تساوی ۳ بر ۳ دو تیم با پایان رسید.

وقت پایانی این دیدار از سوی دو تیم با حساسیت بسیار بالایی دنبال شد و نیجریه با گلزنی خود برای اولین بار در طول مسابقه از ایران پیش افتاد. تیم ملی ایران با گل زیبای محمدعلی مختاری نتیجه را به تساوی ۴ بر ۴ رساند تا این دیدار در ۳ دقیقه وقت اضافه پیگیری شود.

وقت اضافه این دیدار بدون گل به پایان رسید تا ضربات پنالتی تکلیف تیم صعود کننده را مشخص کند. درنهایت این دیدار پس از ضربات پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ به سود ایران به پایان رسید.

ملی پوشان کشورمان با این پیروزی به عنوان تیم دوم از گروه B رقابتها به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ باهاما صعود کردند. 

تیم های صعود کننده از گروه های اول و دوم جام جهانی فوتبال ساحلی با برگزاری بازیهای دور آخر از مرحله گروهی خود، حریفانشان در مرحله یک چهارم نهایی را شناختند.

تیم ملی ایتالیا به عنوان تیم نخست از گروه دوم رقابتهای جام جهانی در مرحله بعدی مسابقات به مصاف سنگال تیم قهرمان آفریقا خواهد رفت. گفتنی است با پیروزی ۹ بر ۷ سوییس مقابل سنگال (در ضربات پنالتی)، تیم ملی سوییس به عنوان تیم نخست گروه یک شناخته شد.

به این ترتیب با پیروزی ایران مقابل نیجریه، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به عنوان تیم دوم از گروه ۲ باید به مصاف سوییس برود. این دیدار ساعت ۳ بامداد جمعه (۱۵ اردیبهشت) به وقت ایران برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول