:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

رحمتی: بابت گلی که خوردم عذر می خواهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 137 ] - یکشنبه, 10 اردیبهشت 1396
رحمتی: بابت گلی که خوردم عذر می خواهم

رحمتی: بابت گلی که خوردم عذر می خواهم                       اشتباه مهلک سید مهدی رحمتی باعث شد تا او در...

رحمتی: بابت گلی که خوردم عذر می خواهم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتباه مهلک سید مهدی رحمتی باعث شد تا او در بازی مقابل پدیده مشهد فشار زیادی تحمل کند.

پس از پایان بازی سید مهدی رحمتی نسبت به گلی که دریافت کرد در کانال تلگرامی اش واکنش نشان داد. بازیکنان استقلال پس از گلی که روی اشتباه رحمتی به ثمر رسید هم قسم شدند تا استقلال بتواند سه امتیاز حساس بگیرد و امیدش برای دوم شدن زنده بماند. در هر حال مهدی رحمتی در کانال تلگرامی اش متنی منتشر کرد.

کانال مهدی رحمتی حدود ۱۰ هزار عضو دارد و دروازه بان استقلال، هرازچندگاهی روی آن عکسهای تمرین و ویدیوهایش را می گذارد.

پیام رحمتی را بخوانید:

٩٠ دقیقه بازی امروز با پدیده خیلی به من سخت گذشت. من بازیهای حساس زیادی در تیم ملی و استقلال داشتم اما بازی امروز واقعا یکی از سخت ترین بازیهای دوران ورزشی ام بود . با یک ضربه نامناسب از من و بدشانسی ، گل خوردیم و این گل باد آورده بازی را پیچیده کرد . بین دو نیمه ایمان داشتم که با غیرت بچه ها و تدابیر مربیان بازی را می بریم . لطف خدا و حضرت رضا (ع) مثل همیشه شامل حال تیم خصوصا من شد و توانستیم با دو گل زیبا و کسب ٣ امتیاز حساس بازی را تمام کنیم . برای این پیروزی ، خدا را شکر می کنم و از همه هواداران که در استادیوم با تشویق هایشان من را شرمنده کردند و هم تیمی های با معرفت و مربیان عزیزم که امروز با تلاش و غیرت مثال زدنی شان این گل را جبران کردند ممنونم .

بچه ها و مربیان امروز نشان دادند که یک دل و هم قسم با هم برای موفقیت تلاش می کنند . بابت این اتفاق که با بدشانسی به گل تبدیل شد از همه هواداران، کادرفنی و بچه های تیم عذرخواهی می کنم و انشاا... بتوانم آن را به زودی با انجام بازیهای خوب جبران کنم . دست همه را می بوسم و از اینکه استقلالی ها خوشحال هستند خوشحالم . یا علی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول