:: اخبار
:: اخبار تیم ملی

ناظم الشریعه: دیگر از پاداش حرف نمی زنم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 191 ] - یکشنبه, 10 اردیبهشت 1396
ناظم الشریعه: دیگر از پاداش حرف نمی زنم!

ناظم الشریعه: دیگر از پاداش حرف نمی‌زنم!                         سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ...

ناظم الشریعه: دیگر از پاداش حرف نمی‌زنم!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت قرار گرفتن ایرانی ها در بین برترین های جهان باید هشداری برای مسئولان باشد تا بدانند فوتسال ایران می تواند در دنیا آقایی کند.

محمد ناظم الشریعه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخابش به عنوان پنجمین مربی برتر جهان عنوان کرد: این افتخار برای فوتسال ایران است و تمام برترین‌ها در آن حضور داشتند. حضور احمد اسماعیل پور، علیرضا صمیمی و تیم ملی ایران در این نظرسنجی نشان می‌دهد موفقیت ما اتفاقی عادی نبوده است. این موفقیت حسن بزرگی دارد و همه متوجه می‌شوند باید برای فوتسال کاری کرد. آدم‌های بزرگی مثل احمد اسماعیل‌پور در فوتسال زحمت می‌کشند اما بازیکنی مثل اسماعیل پور نماینده بسیاری از فوتسالیست هاست.

وی افزود: قرار گرفتن ایرانی‌ها در بین برترین‌های جهان باید هشداری برای مسئولان باشد. آنها باید بدانند فوتسال ایران می‌تواند در جهان آقایی کند و هر موفقیتی که بدست آمده به این دلیل است که ما می‌خواستیم. اما باید قبول کرد که شرایط و امکانات فوتسال ایران به اندازه تیم چهارم جهان نیست و باید تلاش کنیم که به جایگاه واقعی برسیم. برزیل و اسپانیا در جام جهانی شکست خوردند اما این اتفاق تاثیری در روند شان نداشته و همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند. ما نیز باید این موفقیت را حفظ کنیم و با برنامه‌ریزی و استفاده از امکانات، به دنبال تکرار آن باشیم. آدم‌هایی مثل ناظم الشریعه، اسماعیل پور یا صمیمی از فوتسال می‌روند اما تیم ملی می‌ماند و همه باید برای آن زحمت بکشیم.

ناظم الشریعه همچنین در مورد قرار گرفتنش پایین‌تر از سرمربی قزاقستان و همچنین انتخاب صمیمی به عنوان هفتمین دروازه‌بان عنوان کرد: رای‌گیری، این چیزها را هم با خودش دارد. البته خودم به مربی قزاقستان رای دادم چون واقعاً خوب کار کرده بود. هرچند از سیستمی که او در بازی پیاده کرده و از ابتدا پاورپلی می‌کند، خوشم نمی‌آید. در مورد صمیمی هم باید بگویم لیاقت او بیشتر از رتبه هفتمی بود اما در کل این چیزها مهم نیست و همین که به عنوان نماینده‌های ایران در بین برترین ها مطرح شدیم، مهم است.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران که هفته گذشته از سوی رئیس جمهور و وزیر مسکن و شهرسازی مورد تقدیر قرار گرفته بود، در این مورد توضیح داد: ریاست محترم جمهور به همراه وزیر مسکن و شهرسازی هفته پیش برای افتتاح بیمارستانی به شهر صدرا در شیراز آمده بودند و بنده با توجه به اینکه کارمند وزارت مسکن در بخش شهرهای جدید هستم، از سوی ریاست جمهوری مورد تقدیر قرار گرفتم و این موضوع ارتباطی به حضورم در تیم ملی فوتسال نداشت.

ناظم الشریعه همچنین درباره عدم پرداخت پاداش‌های ملی پوشان با وجود گذشته هفت ماه از جام جهانی به ایسنا گفت: در این مورد خیلی حرف زدیم و به موضوع کهنه‌ای تبدیل شده است. هر وقت در این مورد با دوستان صحبت می‌کنیم می‌گویند یک هفته دیگر یا در چند روز آینده پرداخت می‌کنیم. دیگر موضوع پاداش‌ها را دنبال نخواهیم کرد چون خسته شده‌ایم. من که دیگر در مورد پاداش‌ها صحبت نخواهم کرد.

او در پایان از شروع اردوی تیم ملی فوتسال از شانزدهم اردیبهشت خبر داد و گفت: بیست و پنج بازیکن را برای گرفتن تست به اردو دعوت می‌کنیم و به مدت سه روز در مجموعه ورزشی انقلاب کار خواهیم کرد. سپس بازیکنان منتخب را به شهرکرد می بریم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول