:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

پرونده محرمانه از اتفاقات مشکوک و جادوگر یک تیم خاص به فدراسیون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 211 ] - چهارشنبه, 6 اردیبهشت 1396
پرونده محرمانه از اتفاقات مشکوک و جادوگر یک تیم خاص به فدراسیون

پرونده محرمانه از اتفاقات مشکوک و جادوگر یک تیم خاص به فدراسیون                       در گزارش این باشگ...

پرونده محرمانه از اتفاقات مشکوک و جادوگر یک تیم خاص به فدراسیون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در گزارش این باشگاه لیگ یکی به خالی کردن محتویات مایع چند بطری درون دروازه‌ در هر دو نیمه و حضور فردی مشکوک پشت دروازه آنها اشاره مستقیم شده است!

ارکان قضایی فوتبال ایران با تحقیقات و برگزاری جلسات مختلف در ماه‌های اخیر توانسته‌اند جریان‌های اصلی مرتبط با بحث سحر و جادو را شناسایی کنند. 
 
به گزارش تابناک ورزشی، با پرونده های باز شده در آینده‌ای نه چندان دور با کمک مراجع قضایی رسیدگی به پرونده تخلفات افراد موسوم به جادوگر و فوتبالی‌هایی که به آنها مراجعه می‌کنند رسیدگی خواهد شد.
 
البته تحقیقات کمیته اخلاق درباره این پرونده هم‌چنان ادامه دارد. یک منبع موثق خبری به خبرنگار ورزشی میزان اطلاع داد که هفته گذشته هم مدیران یک باشگاه لیگ یکی،‌ به ارتباط عوامل یکی از تیم‌های شناخته شده لیگ دسته اول فوتبال ایران با سحر و جادو اعتراض کرده‌‌اند و با ارسال گزارشی از اتفاقات ورزشگاه  محل برگزاری مسابقه و برخی مستندات خواهان ورود بالاترین رکن قضایی فوتبال ایران به پرونده شده‌‌اند.
 
گفته می‌شود در گزارش این باشگاه لیگ یکی به خالی کردن محتویات مایع چند بطری درون دروازه‌ در هر دو نیمه و حضور فردی مشکوک پشت دروازه آنها اشاره مستقیم شده است!
طبیعتا اهمیت این موضوع به قدری است که کمیته اخلاق فدراسیون به صورتی کاملا محرمانه مثل سایر گزارش‌ها به قضیه ورود خواهد کرد و باید دید در نهایت نتایج این پرونده جنجالی در فوتبال ایران چه خواهد بود.
 
گفتنی است در هفته‌های گذشته مربیان زیادی که در لیگ دسته یک فعالیت دارند نسبت به استفاده برخی تیم‌ها از جادوگر در مصاحبه‌ةای خود افشاگری‌هایی داشته‌اند!

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول