:: اخبار
:: اخبار تیم ملی

چیپ زدن در آسیا چیپ شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 279 ] - چهارشنبه, 6 اردیبهشت 1396
چیپ زدن در آسیا چیپ شد!

چیپ زدن در آسیا چیپ شد!                        مهاجم هندوراسی ذوب‌آهن با چیپی که در ورزشگاه ف...

چیپ زدن در آسیا چیپ شد! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهاجم هندوراسی ذوب‌آهن با چیپی که در ورزشگاه فولادشهر به العین زد پس از ۲ هفته خاطره پنالتی عجیب همبازی سابقش در پرسپولیس را زنده کرد.

درست ۲ هفته پس از آنکه مهدی طارمی با چیپ عجیبش پنالتی تعیین‌کننده برابر الریان در ورزشگاه آزادی را از دست داد و به این ترتیب صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به خطر انداخت جری بنگستون هم کار مشابهی در ورزشگاه فولادشهر برابر العین کرد تا با از دست دادن یک پنالتی کلیدی در دقایقی حساس و به عجیب‌ترین شکل ممکن به سهم خود راهیابی ذوب‌آهن به دور حذفی این رقابت‌ها را به چالش بکشد.البته قطعاً نه با اطمینان می‌توان گفت که در صورت گل شدن پنالتی طارمی پرسپولیس حتماً الریان را می‌برد و نه معلوم بود که اگر بنگستون در چهل و پنجمین دقیقه مسابقه کار را به تساوی می‌کشاند ذوب‌آهن در ادامه گل‌های بعدی را از العین نمی‌خورد. با این وجود، تکرار یک اتفاق برای نمایندگان ایران تنها پس از ۲ هفته در لیگ قهرمانان بسیار عجیب است.


نکته جالب درباره دو پنالتی این که هردوی این ضربات در دقایق پایانی نیمه اول از دست رفت ، دقایقی که گل زدن در آنها در فوتبال مهم توصیف شده چراکه تمرکز تیم حریف را در فاصله استراحت بین دو نیمه به هم می ریزد . 


بعد از جنجال رخ داده پس از پنالتی طارمی که از روی دروازه الریان به اوت رفت ، شاید بنگستون می خواسته به هم تیمی سابقش راه و روش چیپ زدن پنالتی را آموزش بدهد اما این بار گلر العین سرجای خود ایستاد و به ساده ترین شکل ممکن توپ را در اغوش گرفت . با به ثمر رساندن این پنالتی ، احتمالا پرسپولیس و ذوب در بازی های هفته آخر شرایط کاملا متفاوتی داشتند .

 

 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول