:: اخبار
:: اخبار حمعیت

بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 263 ] - چهارشنبه, 6 اردیبهشت 1396
بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال

بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال         دکتر بیژن ذوالفقار نسب ملی پوش اسبق فوتبال و مشاور وزیر ورزش ...

بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال

 

 

 

 

دکتر بیژن ذوالفقار نسب ملی پوش اسبق فوتبال و مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور فوتبال صبح دیروز از دفتر مرکزی جمعیت حامیان هواداران فوتبال وتیم های ملی بازدید کرد.

در این دیدار که آقایان محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره و هاشم قاسمی عضو هیأت مدیره حضور داشتند، دکتر ذوالفقارنسب با تأکید بر مقدس بودن اماکن ورزشی و فعالیت های فرهنگی در این حوزه گفت: ارکان اصلی فوتبال در دنیا بر چهار پایه مدیریت ورزش، مدیریت داوری، مدیریت آموزش و مربیگری و نیز تماشاگران استوار است که در این بین هواداران عنصر بسیار مهم و جزو سرمایه های فوتبال هستند.

وی افزود: با شناختی که از شماها دارم، موفقیت این جمعیت با دیگر سازمان های مردم نهاد در ورزش را به دلیل حضور افراد با تجربه، توانمند و آگاه، در هیأت مدیره و اداره این جمعیت می دانم که به صورت داوطلبانه به مسائل فرهنگی فوتبال و هواداران کمک می کنند.

در آغاز بازدید، محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره  این جمعیت در سخنانی ضمن بیان اهداف و عملکرد جمعیت از عدم توجه مسئولین مملکت به این جمعیت و دیگر سازمان های مردم نهاد و نیز عدم تخصیص بودجه ای برای آن انتقاد کرد و خواستار توجه بیشتر وزارت ورزش و جوانان به این جمعیت باشد.

هاشم قاسمی هوادار قدیمی و عضو هیأت مدیره این جمعیت گفت: ما جمعیتی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی برای خدمت به تماشاگران فوتبال وقت می گذاریم و داریم کار می کنیم، تنها خواسته ما از جنابعالی که از بطن فوتبال هستید، این است که مشکل ما به گوش وزیر ورزش برسانید تا مورد حمایت قرار بگیریم.

 در پایان این دیدار مشاور وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و زحمات این جمعیت تأکید کرد که خواسته ها و مشکلات شما را با دکتر سلطانی فر درمیان خواهم گذاشت و اطمینان  دارم با توجه به علاقه خاصی که وزیر محترم به مسائل فرهنگی ورزش به ویژه در فوتبال دارند، دستورات لازم را صادر خواهند کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول