:: مقاله

بررسی احتمالات صعود پرسپولیس به مرحله بعد آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 229 ] - چهارشنبه, 6 اردیبهشت 1396
بررسی احتمالات صعود پرسپولیس به مرحله بعد آسیا

بررسی احتمالات صعود پرسپولیس به مرحله بعد آسیا                     پرسپولیس هنوز هم برای رسیدن به مرحله بعد ...

بررسی احتمالات صعود پرسپولیس به مرحله بعد آسیا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرسپولیس هنوز هم برای رسیدن به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا شانس دارد.

 

تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل الهلال،همچنان گره صعود را در گروه D کور نگه داشته است. در سوی دیگر گروه، الوحده امارات هم 5 گل به الریان زد تا تمام معادلات به هم بریزد.

شرایط در گروه چهارم رقابت ها به گونه ای است که الان همه تیم ها شانس صعود دارند و در روز آخر پرسپولیس باید از الوحده پذیرایی کند و الریان میزبان الهلال خواهد بود.

پرسپولیس که در حال حاضر 6 امتیاز دارد، اگر می خواهد صعود کند باید الوحده را ببرد. تساوی یا شکست مقابل نماینده امارات کار پرسپولیس را تمام خواهد کرد.البته برد پرسپولیس به تنهایی برای صعود نماینده ایران کافی نیست.

پرسپولیس در صورتی راهی مرحله بعد خواهد شد که علاوه بر پیروزی مقابل الوحده، الریان هم مقابل الهلال به پیروزی نرسد. الان در جدول گروه، الهلال با 9 امتیاز در صدر جدول است و الریان هم با 7 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. اگر الریان،الهلال را ببرد آن وقت در صورت برد پرسپولیس،نمایندگان ایران و عربستان هم امتیاز خواهند شد و الهلال با توجه به عملکرد بهتر در بازی رودررو مقابل پرسپولیس به عنوان تیم دوم این گروه صعود خواهد کرد.

اما اگر این دو تیم عربی در روز آخر به تساوی برسند یا الهلال از پس نماینده قطر بربیاید، پرسپولیس می تواند با کسب سه امتیاز روز پایانی،به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود. البته شاگردان برانکو کار آسانی نخواهند داشت چون الوحده اگر پرسپولیس را ببرد و الهلال هم الریان را شکست دهد،آن وقت این تیم اماراتی است که به عنوان تیم دوم راهی دور بعد می شود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول