:: خبر ویژه

غیبت عجیب و گریه هانی نوروزی و فریادهای پدر کاپیتان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 206 ] - شنبه, 2 اردیبهشت 1396
غیبت عجیب و گریه هانی نوروزی و فریادهای پدر کاپیتان

غیبت عجیب و گریه هانی نوروزی و فریادهای پدر کاپیتان                       در حالى که هانى نوروزی با عمو...

غیبت عجیب و گریه هانی نوروزی و فریادهای پدر کاپیتان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در حالى که هانى نوروزی با عمو و پدربزرگش ورزشگاه بود، سرخ‌پوشان برای جشن قهرمانی او را روی سکو نبردند تا قول پرسپولیسی‌ها عملی نشود.با توجه به همین موضوع پدربزرگ و عموی هانی نوروزی از این موضوع ناراحت شدند و فریاد می زدند.

بعد از ۹ سال کاپیتان تیم پرسپولیس جام قهرمانی لیگ ایران را بالای سر خود گرفت و قولی که قرار بود پسر کاپیتان فقید این تیم جام را بالای سر ببرد فراموش شد.
 
به گزارش تابناک ورزشی، برخی از بازیکنان تیم پرسپولیس فرزندان خود را به ورزشگاه آزادی آورده‌اند تا در جشن قهرمانی حاضر باشند اما گویا کسی به یاد هانی نوروزی پسر مرحوم هادی نوروزی نبود تا او با چشمانی اشکبار آزادی را ترک کند.
 
تعدادی از هوادران پرسپولیس پیراهن بزرگی را با نام هادی نوروزی به اهتزاز در آوردند.کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور و حسین ماهینی فرزندان خود را هم در آغوش گرفتند و روی سکوی قهرمانی رفتند.
 
سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس آخرین نفری بود که روی سکو آمد و جام را از دستان وزیر ورزش گرفت و بالای سر برد اما انتظارها فایده نداشت و کسی هانی نوروزی را صدا نکر تا بغض در گلوی او و خانواده اش که به دعوت باشگاه راهی تهران شده بودند، بترکد.
 
در حالی که پیش از این گفته می‌شد قرار است هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد این اتفاق رخ نداد. هانی نوروزی در ورزشگاه حضور داشت، اما جام قهرمانی را به وی ندادند.
 
 
در حالى که هانى نوروزی با عمو و پدربزرگش ورزشگاه بود، سرخ‌پوشان برای جشن قهرمانی او را روی سکو نبردند تا قول پرسپولیسی‌ها عملی نشود.با توجه به همین موضوع پدربزرگ و عموی هانی نوروزی از این موضوع ناراحت شدند. 
 
هانی نوروزی، پدربزرگش، عمویش و مهرداد کفشگری با دیدن این صحنه‌ها ورزشگاه را ترک کردند. هانی هم که بیشتر از بقیه ناراحت بود یا چشمانی اشک‌بار آزادی را ترک کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول