:: مقاله

قلعه نویی: بدترین اتفاقات عمرم در تراکتور افتاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 148 ] - شنبه, 2 اردیبهشت 1396
قلعه نویی: بدترین اتفاقات عمرم در تراکتور افتاد

قلعه نویی: بدترین اتفاقات عمرم در تراکتور افتاد                       سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با ...

قلعه نویی: بدترین اتفاقات عمرم در تراکتور افتاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

امیر قلعه نویی بعد از برد با ارزش برابر تیم سابق خود با حضور در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مشروح این نشست خبری در ادامه می آید:

 

تماشاگران برنده اصلی بودند

به تماشاگران تبریک می‌گویم که برنده اصلی بودند. آنچه که فرهنگ آذربایجان و تراکتورسازی بود انجام شد. در نیمه دوم به جز یک صحنه کمتر روز دروازه ما بود. بازیکنان جنگیدند و مردانه بازی کردند. به عنوان مسئول فنی تیم می‌گویم که بازیکنان نشان دادند که با معرفت هستند و هنوز معرفت در فوتبال هست. بازیکن من با مصدومیت، دلاورانه بازی کرد. استقلال هم امیدوارم در آسیا بتواند نتیجه خوبی بگیرد. امروز هم خوب بازی کردند و یک بازی فیزیک و تاکتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هرکسی که بازی را دید لذت برد. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. این برد مبارک هواداران چون لیاقت زیادی دارند. امیدوارم در پایان فصل هواداران را شاد کنیم.

 

به استقلال فشار آوردیم

امروز خیلی به استقلال فشار آوردیم و دیدید که چند کرنر و فرصت داشتیم و گل را هم که از وسط زمین نزدیم. حالا شما بگویید فنی چیست تا من از شما یاد بگیرم؟ ما چند بازیکن جوان را به تیم اضافه کردیم و باید از آنها استفاده کنیم تا در بازی‌های بعدی از آنها استفاده کنیم. کرار به بازی آخر ما می‌رسد ولی فکر نمی‌کنم ادینیو تا پایان فصل برسد. البته شاید در فینال حذفی حاضر باشد.

 

بدترین اتفاقات عمرم در تراکتور افتاد

می‌خواستیم تیم را تقویت کنیم و تا آخر اسفند صدرنشین شویم. اتفاقاتی رخ داد که بدترین اتفاقات عمرم بود. می‌خواستم یک یادگاری خوب برای مردم بگذارم. چند بازیکن ما مصدوم بودند. باید به این بازیکنان افتخار کرد که با وجود درد بازی می‌کنند. ما قبل از بازی با پرسپولیس آماده بودیم که یکباره تیممان اره شد. نمی‌دانم چرا همه این اتفاقات سر امیر قلعه‌نویی می‌آید.

 

در تراکتور تیم سایه درست کردیم

ما جوانانی داریم که آینده تیم ما هستند. من هرکجا که می‌روم یک تیم سایه درست می‌کنم و خوشحالم در تراکتورسازی هم این کار را کردم. ما بر اساس تاکتیکمان به بازیکنان نگاه می‌کنیم. درباره فرزاد حاتمی هم باید بگویم که او تلاش زیادی انجام می‌دهد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی 2018 روسیه شود؟

گالری عکس

جدول