سیدجلال حسینی: آدم های کوچک قهرمانی ما را لوث می کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 258 ] - یکشنبه, 27 فروردین 1396
سیدجلال حسینی: آدم های کوچک قهرمانی ما را لوث می کنند

سیدجلال حسینی: آدم‌های کوچک قهرمانی ما را لوث می‌کنند                     کاپیتان تیم فوتبال پرسپو...

سیدجلال حسینی: آدم‌های کوچک قهرمانی ما را لوث می‌کنند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که با اظهاراتشان قهرمانی پرسپولیس را لوث می‌کنند، آدم‌های کوچکی هستند.

سیدجلال حسینی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: ما بازی خوبی را در تعویض انجام دادیم و با استحقاق کامل مقابل ماشین‌سازی به پیروزی رسیدیم. نباید فراموش کنیم ماشین‌سازی تیم بسیار خوبی است که هواداران خوبی هم دارد.

حسینی در ادامه به کشته شدن شهروندان آذربایجان شرقی در سیل چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: این اتفاق را به همه جامعه استان آذربایجان شرقی تسلیت می‌گویم. ما واقعا به خاطر این اتفاق ناراحت بودیم.

کاپیتان تیم ملی پرسپولیس درباره قهرمانی تیم در لیگ شانزدهم اشاره کرد: این قهرمانی حاصل تلاش همه اعضای تیم است. یک فصل تمام بازیکنان ما زحمت کشیدند و عرق ریختند تا به قهرمانی برسیم. در این قهرمانی هواداران هم نقش بسیار مهمی را ایفا کردند و با حمایت هایشان ما را دلگرم می کردند. این قهرمانی هدیه بسیار کوچکی بود که به هواداران دادیم. آنها لیاقت بیش از این ها را دارند.

وی در ادامه به صحبت‌های برخی افراد اشاره کرد که قهرمانی پرسپولیس را لوث جلوه می‌دهند و گفت: برای این افراد واقعا متاسفم. کسانی که این گونه حواشی را مطرح می کنند و می خواهند قهرمانی ما را لوس کنند آدم های کوچکی هستند. من تا به حال پنج بار با تیم های مختلف قهرمان لیگ شده ام. هر بار که با تیمی قهرمان شده ام از این گونه حرف و حدیث ها مطرح شده است. اما الان با جدیت تمام می گویم امسال قاطع ترین قهرمانی سالهای اخیر لیگ را به دست آورده ایم. هیچ کس حق ندارد این قهرمانی را با حرف هایش کوچک بشمارد. روند بازیهایمان در لیگ گویای همه چیز است. اگر بازی های تیم ما را از ابتدا دنبال کرده باشید می بینید تیم ما علاوه بر انجام بازی های زیبا به پیروزی می رسید. هیچ گونه حرف و حدیثی هم نباید در کار باشد.

حسینی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره اینکه آیا تیم اش در سه بازی آینده لیگ به کسب رکورد فکر می کند گفت: اصلا به رکورد زنی و اینگونه مسائل فکر نمی کنیم. آنچیزی که برای ما اهمیت دارد پیروزی در بازی های آینده است. مطمئن باشید در سه بازی آینده هم با تمام قوا به مصاف حریف ها می رویم تا پیروز بشویم. از هواداران هم می خواهم در دیدار برابر پدیده به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند تا مقابل این تیم به پیروزی برسیم. همانطور که گفتم در سه بازی آینده با تمام قوا بازی خواهیم کرد.

وی در ادامه در پاسخ به این سئوال که چه عاملی را مهمترین دلیل قهرمانی پرسپولیس می داند گفت: هواداران مهمترین دلیل قهرمانی ما بودند و آنها در سرما و گرما به ورزشگاه می آمدند و در سخت ترین شرایط کنار ما بودند و به ما روحیه می دادند. نقش مهمی در کسب این قهرمانی داشتند. من از همه آنها تشکر می کنم و می خواهیم این قهرمانی را ابتدا به هادی، هانا و هانی نوروزی تقدیم کنیم.

حسینی همچنین در پاسخ به اینکه چرا با وجود مخالفت برانکو در بازی مقابل ماشین‌سازی خودش ضربه پنالتی را نزد و طارمی این کار را انجام داد؟ گفت: وقتی داور نقطه پنالتی را نشان داد من از داخل زمین به برانکو اشاره کردم که اجازه بدهد طارمی ضربه پنالتی را بزند. برانکو هم عذرخواهی مرا پذیرفت و این خواهش را قبول کرد. ما همه یک تیم هستیم و الان که طارمی در آستانه کسب آقای گلی هست می خواهیم او به این عنوان دست پیدا کند. بنابراین باید کمک اش کنیم. از فردا هم به بازی های پیش روی ما و همین طور دیدار بسیار سختمان مقابل الهلال عربستان فکر خواهیم کرد تا ان‌شاءالله مقابل این تیم هم به پیروزی برسیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول