:: اخبار
:: اخبار باشگاه ها

تلاش می کنیم به دسته اول سقوط نکنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 177 ] - یکشنبه, 27 فروردین 1396
تلاش می کنیم به دسته اول سقوط نکنیم

تلاش می کنیم به دسته اول سقوط نکنیم                       سرمربی تیم فوتبال صبای قم ابراز امیدواری کرد ...

تلاش می کنیم به دسته اول سقوط نکنیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال صبای قم ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند در دیدارهای باقی مانده نتیجه بگیرد و در لیگ برتر باقی بماند.

صمد مرفاوی پس از دیدار شامگاه امروز شنبه تیمش برابر استقلال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: نیمه اول بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و شرایط دو تیم برابر بود و موقعیت انچنانی بهم ندادند.

وی افزود: نیمه دوم وقتی ما ۱۰ نفره شدیم شرایط تیمی ما بهم خورد و باعث شد که استقلال در دقایق آخر فشار زیادی را روی دروازه ما بیاورد و روی یک اشتباه فردی گل خوردیم. به استقلال تبریک می گویم و باید کارمان را ادامه بدهیم تا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

مرفاوی در مورد خداحافظی عنایتی گفت: ای کاش عنایتی خداحافظی اش را اعلام نمی کرد. یک مقدار برایش سخت بود که بتواند مقابل هواداران استقلال بازی کند. کمی تحت تاثیر قرار گرفته بود چرا که تیم سابقش بود. فکر می کنم که خداحافظی عنایتی به ضرر صبا شد. هم به ضرر ما شد و هم به ضرر بازیکنان قدیمی که در استقلال بازی می کردند و این صحنه را تماشا می کردند.

وی ادامه داد: شاید اگر ۱۰ نفره نمی شدیم نتیجه به سود تیم ما رقم می خورد و اتفاق دیگری رخ می داد. ما در تمام دیدارهای گذشته هم تلاش خودمان را کردیم تا بتوانیم تیم را از انتهای جدول بالا بکشیم. سه بازی حیاتی پیش رو داریم و باید برای بقای تیم تلاش کنیم.

مرفاوی ادامه داد: برابر استقلال شایسته باخت نبودیم و بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتیم. ما روبروی تیم های بالای جدول خوب بازی کردیم و خوب هم با آنها مقابله کردیم اما وقتی برابر استقلال یک بازیکن را از دست دادیم برای ما مشکل ساز شد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
test

نظرسنجی

آیا از مصاحبه کی روش علیه برانکو راضی هستید؟

گالری عکس

جدول