کمیته رفاهی
 

عالیشاه و تنهایی هایش!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 264 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398
عالیشاه و تنهایی هایش!

روزهای آغازین سال 98 برای هافبک پرحاشیه پرسپولیس، پر از تنهایی بوده است و این تنهایی در جشن قهرمانی پرسپولیس در جم هم مشهود بود. امید  عالیشاه  و پر...

روزهای آغازین سال 98 برای هافبک پرحاشیه پرسپولیس، پر از تنهایی بوده است و این تنهایی در جشن قهرمانی پرسپولیس در جم هم مشهود بود.

امید عالیشاه و پرسپولیس همیشه فاصله‌ای با هم دارند. روزی که هافبک پرسپولیس از دانشگاه انصراف داد تا مشمول خدمت سربازی شود و پرسپولیس را در روزهای سخت تنها بگذارد، شاید فکرش را هم نمی‌کرد سال‌های بعد روزهای تنهایی را در این تیم سپری خواهد کرد.

عالیشاه پرسپولیسی‌ها که در این فصل بیش از این که روی زمین چمن باشد، نزدیک برانکو روی نمیکت نشسته بود، امسال حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد؛ از مصدومیت‌هایی که گفته می‌شد به تمارض نزدیک بود تا مصاحبه جنجالی که باعث شد سرمربی پرسپولیس برای مدت کوتاهی او را از تیم کنار بگذارد و حالا هم جدا شدن از بازیکنان در هنگام شادی برای قهرمانی، عالیشاه را به حاشیه جدیدی وارد کرد.

پنج‌شنبه شب و لحظاتی پس از اهدای جام به پرسپولیسی‌ها، همه بازیکنان پرسپولیس به جایگاهی که نزدیک سکوی اهدای جام بود، رفتند و به خوشحالی کردن پرداختند. هر یک از بازیکنان به نوبت جام قهرمانی را در اختیار می‌گرفت و با ژستی خاص مقابل عکاسان، منتظر می‌شد تا تصویرش را ثبت کنند. در مقابل بازیکنان هم علیرضا بیرانوند پرچم بزرگی از پرسپولیس در دست داشت که با شوق عجیبی آن را می‌گرداند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌داد که با چند متر فاصله، امید عالیشاه، مرد تنهای این روزهای پرسپولیس به تنهایی روی سکوی قهرمانی نشسته بود و گاهی از خود عکس سلفی می‌گرفت و گاهی هم اطراف و خوشحالی بازیکنان پرسپولیس را تماشا می‌کرد. البته با توجه به این که او پیش از این هم به خاطر بازی نکردن در ترکیب اصلی، حواشی خاصی برای خود پرسپولیس ایجاد کرده بود، دیدن او در حالتی تنها و دورتر از بازیکنان چندان هم دور از انتظار نبود.

بازیکنی که توانایی‌های فنی خاص خود را دارد، به جای تلاش برای رسیدن به ترکیب اصلی و جلب نظر مثبت برانکو، بارها به شیوه‌های غیرحرفه‌ای اعتراض خود را نشان داد و حالا هم تنها روی سکو می‌نشیند تا نشان دهد فاصله چندانی برای جدایی از تیم قهرمان پایتخت ندارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول