کمیته رفاهی
 

جزئیاتی خواندنی درباره خداحافظی خسرو حیدری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 265 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398

خسرو حیدری به صورت رسمی از استقلال خداحافظی کرد. این بازیکن قبل از دیدار با سپیدرود تصمیم گرفت تا چهار گوشه آزادی را ببوسد و برود. برای خیلی ها هنوز معماست که چرا این بازیکن بازی با العین را هم تحریم کرد؟ این مسابقه آخرین بازی فصلاستقلال است و قاعدتا خسرو باید در آن هم حاضر می شد ولی او تصمیم گرفت تا کنار بکشد و برود. جمعه برای حیدری یک روز خاص بود و اتفاقات زیادی برایش رخ داد. اتفاقاتی که بی شک تا سال ها از یاد او نخواهد رفت. 

چرا زودتر رفت؟

خسرو حیدری به خاطر مشکلاتی که با یکی دیگر از بازیکنان تیم و همینطور یکی از نزدیکان باشگاه داشت، تصمیم گرفت تا زودتر خداحافظی کند. نقل می کنند که او گفته است دوست ندارد بعضی‌ها را دوباره در سفر ببیند به همین خاطر تصمیم گرفت تا زودتر خداحافظی کند و همراه تیم نباشد. حیدری بعد از بازی هم غیرمستقیم و تلحویحی به این فرد حمله کرد و گفت مقابل او و دشمنان استقلال می ایستد. 

خسرو فهمید نیست

حیدری همچنین متوجه شد در استقلال فصل بعد جایی ندارد. خیلی زودتر به او اطلاع دادند که باید باشگاه را ترک کند و به باشگاه دیگری برود. در همین حال باشگاه تراکتورسازی به حیدری پیشنهاد داد تا فصل آینده در تبریز بازی کند ولی این بازیکن نپذیرفت و گفت دوست دارد با پیراهن استقلال خداحافظی کند. حیدری کلا با مشکلاتی در پای خود روبرو شده و دیگر نمی خواست بیش از این به زانوی خود فشار بیاورد و به همین خاطر تصمیم گرفت خداحافظی کند. تراکتورسازی حاضر بود رقمی بالای یک میلیارد به این بازیکن بدهد ولی او قید این پول را زد و خداحافظی کرد. 

اختلاف با مهدی رحمتی؟

بعضی از نزدیکان استقلال می گویند رابطه مهدی رحمتی و خسرو حیدری این اواخر اصلا خوب نبود. این دو زمانی به مشکل خوردند که یکی از افراد سابق به باشگاه برگشت و خسرو احساس می کرد دوستی او با رحمتی، یکسری مشکلات را در تیم به وجود آورده است. به همین خاطر حیدری و مهدی به مشکل خوردند و این اواخر در رختکن هم با هم صحبت نمی کردند. 

آرزوی موفقیت فرهاد برای خسرو

خسرو حیدری حالا با کناره گیری از فوتبال قصد دارد تا وارد عرصه مربیگری شود. او خیلی زود تصمیم گرفته تا در کلاس های مربیگری c شرکت کند. خسرو برنامه دارد تا مدرک مربیگری a خود را در خارج از ایران بگیرد. فرهاد مجیدی هم به خسرو توصیه کرد که خیلی زود وارد عرصه مربیگری شود و نگذارد وقفه زیادی ایجاد شود. او برای حیدری آرزوی موفقیت هم کرد.

دلخوری حیدری از فتحی

اتفاق عجیبی که رخ داد این بود که مدیرعامل استقلال یعنی امیرحسین فتحی در مراسم خداحافظی خسرو حیدری حضور نداشت. مدیرعامل آبی ها به دلایلی که مشخص نیست، تصمیم گرفت جمعه و در آخرین بازی فصل باشگاه در آزادی نباشد. شنیده می شود خسرو حیدری به خاطر این اتفاق ناراحت بود و می گفت توقع داشته تا فتحی در ورزشگاه باشد. 

تونل افتخاری برای خسرو

حیدری خبر داشت که بازیکنان قرار است قبل از بازی برایش تونل افتخار درست کنند و با تشویق آنها وارد زمین شود. خیلی ها فکر می کردند مجیدی این بازیکن را در ترکیب ثابت بگذارد ولی او را نیمه دوم وارد زمین کرد. خسرو البته خودش راضی بود این اتفاق رخ دهد چراکه کلا روز پرفشار و پراسترسی را داشت. صبح هم به پزشکان تیم گفته بود زیاد حالش خوب نیست. به همین خاطر راضی بود نیمه دوم به زمین برود. 

آخرین حرف های حیدری

خسرو بعد از خداحافظی از فوتبال حرف هایی هم به زبان آورد. او در این باره گفت: «بغضی دارم که نمی‌دانم باید از کجا شروع کنم. سال 80 بود که این لطف به من نصیب شد که به عنوان یک جوان 16 سال به استقلال آمدم. در استقلال به تیم ملی و پرچم کشورم رسیدم تا به میدان بروم. به افتخارات زیادی در رده ملی رسیدیم که با نام استقلال آغاز شد. زندگی‌ام را به استقلال مدیون هستم.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول