کمیته رفاهی
 

برانکو قطعا فصل بعد می ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 287 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398
برانکو قطعا فصل بعد می ماند

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه کارِ این تیم هنوز به اتمام نرسیده است، گفت: باشگاه و بازیکنان به برانکو اعتقاد دارند و سال آینده هم قطعا در خدمت ...

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه کارِ این تیم هنوز به اتمام نرسیده است، گفت: باشگاه و بازیکنان به برانکو اعتقاد دارند و سال آینده هم قطعا در خدمت وی خواهیم بود.

با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: مجدداً به تمام هواداران باشگاه که سرمایه اصلی پرسپولیس هستند این قهرمانی را تبریک می‌گوید. جا دارد از برانکو ایوانکوویچ، مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان هم تشکر کنم.

وی افزود: البته کار پرسپولیس هنوز تمام نشده است. ما نیمه نهایی جام حذفی را هم پیش رو داریم. بازیکنان ما باتوجهبه قهرمانی در لیگ برتر انگیزه خوبی دارند و امیدواریم که در جام حذفی هم قهرمان شویم. رسیدن به عنوان قهرمانی جام حذفی هدف دیگر باشگاه است که باقی مانده.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برنامه‌های این باشگاه برای فصل آینده تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ای که در باشگاه حاکم است و مصوبات هیأت مدیره همچنین تعامل خوبی که در باشگاه وجود دارد، برنامه‌ها را پیش می بریم. آقای عرب به عنوان مدیرعامل در جریان جزئیات برنامه‌ها قرار دارد.

نبی در پایان در خصوص احتمال ادامه همکاری با برانکو ایوانکوویچ برای فصل بعد باتوجه به اینکه گفته می‌شود این مربی از کشورهای دیگر پیشنهاد دارد، گفت: برانکو جزو خانواده بزرگ پرسپولیس است و فصل آینده هم قطعاً در خدمت او هستیم. ما کار را با آقای برانکو ادامه می‌دهیم. او یک مربی دلسوز و متعهد است. باشگاه و بازیکنان به برانکو اعتقاد و هواداران هم این مربی را دوست دارند. با این حساب به همکاری خودمان با برانکو ادامه خواهیم داد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول